KLUBI- JA KARIKAVÕISTLUS

8.04.2017 TARTU Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
18. J1 C ST
Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
163 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 2 4 1 2 4 1 3 2 1
164 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 3 4 6 2 5 2 2 7 1 4
166 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 2 3 1 4 1 5 3 5 5 3
167 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR 5 7 2 7 3 3 5 4 7 5
168 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIJA RUSSANOVA 1 1 3 3 4 1 4 6 4 2
170 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 6 6 7 6 7 7 6 2 3 7
171 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU 7 5 5 5 6 6 7 1 6 6
Tango
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
163 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 2 1 1 1 4 2 2 1 1
164 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 3 4 7 2 6 2 3 7 4 3
166 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 2 3 4 7 2 5 5 5 5 5
167 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR 5 7 3 5 3 3 4 4 7 4
168 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIJA RUSSANOVA 1 1 2 3 5 1 1 6 3 2
170 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 6 5 6 6 7 6 6 1 2 6
171 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU 7 6 5 4 4 7 7 3 6 7
Viennese Waltz
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
163 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 2 1 3 1 4 1 2 1 2
164 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 3 4 7 1 5 2 3 6 5 4
166 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 2 3 3 6 3 5 4 7 2 3
167 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR 5 5 4 5 2 3 5 4 7 5
168 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIJA RUSSANOVA 1 1 2 2 4 1 2 1 4 1
170 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 6 7 6 7 7 7 6 5 3 7
171 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU 7 6 5 4 6 6 7 3 6 6
Slow Foxtrot
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
163 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 2 2 1 1 3 1 3 1 1.5
164 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 3 3 7 2 5 2 3 7 5 3
166 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 2 4 3 5 2 4 5 5 2 4
167 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR 5 5 4 7 6 5 4 4 7 5
168 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIJA RUSSANOVA 1 1 1 3 3 1 2 2 4 1.5
170 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 6 7 6 6 7 6 6 1 3 6
171 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU 7 6 5 4 4 7 7 6 6 7
QuickStep
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
163 GEORGIO PAIM & AMANDA MATILDA PURJE 4 2 1 2 2 3 2 2 1 1
164 GREGOR LABUNSKI & CARMEL ANETTE NIIMANN 3 4 5 1 4 1 1 5 4 4
166 ROBIN VISNU & MARLEN ROOMANN 2 3 3 6 3 5 4 6 2 3
167 SANDER SKRABUTENAS & KRISTIIN SAGUR 6 5 4 7 5 4 5 7 7 5
168 SAVELI KOROSTELJOV & ANASTASSIJA RUSSANOVA 1 1 2 3 1 2 3 4 5 2
170 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 5 6 7 4 7 7 7 1 3 7
171 OSKAR PUKK & IRIS TIKERPUU 7 7 6 5 6 6 6 3 6 6
Adjudicators
A. AIME LIIV B. RIHARDS BERGS - LÄTI C. IVETA ZILE - LÄTI D. OLGA KOSMINA
E. VEIKO RATAS F. HARDI RIKAND G. HERET AMELJUŠENKO H. RYZCARD SONDOVICZ
I. OJARS BACIS