Uudised
EVTL juhatuse info-teade
11.03.2005 | Juhatus

EVTL  JUHATUS                                                                           

INFO-TEADE                                                                               

  

Mitmed  EVTL liikmesklubide treenerid on suuliselt (tantsuklubi “Laguun” treener ka kirjalikult) ekslikult levitanud infot, et  EVTL juhatuse poolt kehtestatud algaja tantsija litsents  2 tantsu ja  4 tantsu tantsijatele on ebaseaduslik (EVTL üldkoosoleku poolt kinnitamata) ja seetõttu ei ole vaja seda litsentsi oma tantsijatele soetada.

 

TEGELIKULT  ON  ASI  JÄRGMINE:

1)  EVTL üldkoosoleku poolt on kinnitatud ja kehtib algaja tantsija litsents maksumusega      50.- krooni.

2)  Oma uue,  2005.aastal kehtima hakanud juhend-dokumendiga “EVTL algajate võistluste juhend” laiendas juhatus algaja tantsija mõistet,  haarates selle alla ka algajad  2 tantsu ja  4 tantsu tantsijad, kes siiani ei kuulunud ühegi grupi alla.

3)  Juhatus leidis, et  2 ja  4 tantsu tantsijatele kehtestada juba kehtivat  50.- kroonilist litsentsi oleks ebaõiglane ja seetõttu alandas nende litsentsi maksumuse  50.- kroonilt tinglikule  10.- kroonile.

Selle litsentsi eesmärk ei ole mitte raha saamine EVTL-i arvele, vaid klubides olemasolevate tantsijate registreerimine.

4)  Seega juhatus ei ole kehtestanud ebaseaduslikult uut litsentsimaksu, vaid on alandanud    uutele algajate gruppidele ( 2 ja  4 tantsu tantsijad) juba kehtivat algaja tantsija litsentsimaksu,  ja see kuulub kaheldamatult juhatuse pädevusse.

 

_____________________________________________________________________________

 

EVTL juhatus palub kõigil liikmesklubidel,  kellel on algajate  2 tantsu ja  4 tantsu tantsijaid ja kes kavatsevad neid saata  EVTL kalendris olevatele võistlustele,  muretseda oma tantsijatele algaja tantsija  10.- kroonised litsensid.

Kõigil algajate võistluste korraldajatel kontrollida võistlustele registreerimisel rangelt kõikidel tantsijatel litsentside olemasolu. Litsentsi puudumisel tantsupaare mitte lubada võistlema .

 

 

EVTL juhend-dokument “EVTL algajate võistluste juhend” on kohustuslikuks täitmiseks kõigile  EVTL liikmesklubidele nende poolt korraldatavatel algajate võistlustel.

Tagasi