Uudised
EM KULD EESTISSE!
27.11.2005 | TK Revalia

Eduard Korotin – Kristine Esko on 10-tantsu Euroopa Meistrid!

 

 

„Me lootsime seda ja see juhtus ja kuhu me ka ei tantsinud, rahvas toetas meid,“ olid värskete Euroopa Meistrite, Eduard Korotin - Kristine Esko esmaemotsioonid peale seda kui neile kuldmedalid kaela riputati. „Teadsime, et meie vorm on ajastatud sellele võistlusele ja kõik õnnestus suurepäraselt. Aga mitte ainult tants ei ole see, mis meile võidu tõi vaid ka suurepärane korraldustöö- tahame tänada Revalia Tantsukooli ja kõiki korraldajaid, et nad taolise võistluse on Eestisse toonud ning, et kõik jooksis ajagraafiku kohaselt, ei olnud liigset ootamist ning loomulikult, soe vastuvõtt...,“ lisasid nad kui olid end veidi kogunud.

 

Hõbemedal riputati kaela vaid ühe tantsukohaga kuldmedali Eduardile ja Kristinele kaotanud Itaalia paarile, Stefano Fanasca – Michela Battistile, kes oktoobris Maailma Meistrivõistlustel 10-tantsus Elukutselistele saavutasid samuti teise koha. Pronksmedal läks Euroopa Meistrivõistlustel 10-tantsus, Saksamaa tantsijatele Sergej Diemke – Katsiaryne Tsimafeyevale. Eesti teine profipaar, Martin Parmas – Kaisa Oja saavutasid äärmiselt tubli tulemuse, võites auhinnalise kuuenda koha.

 

Maailma Karikavõistluste Etapi Standardtantsudes võitsid lätlased Edgars Gasjuns – Jelena Samuilova, kes on viimastel aastatel püsinud Standardtantsude Maailma Meistrivõistluste poolfinaalis ning tantsinud end finaali ka alla 21. a. Blackpooli Tantsufestivalil. MK etapil saavutas teise koha Eesti tantsupaar Aleksander Makarov – Katrin End, kes on hetkel maailma jooksvas edetabelis ligi 1500 paari seast 42. kohal. Kolmanda koha pälvisid Gustaf Lundin – Valentina Oseledko, Rootsist.

 

Haavageel Curiosin Gedeon Richter Tango Karika võitis Eesti tantsuklubi Tango paar, Veiko Ratas – Helena Liiv ning teise koha pälvisid samuti eestlased, veel noortegruppi kuuluv Roland Rannala – Karina Vesman, Revalia Tantsukooli paar.

 

Homme jätkub võistluspäev Maailma Karikavõistluste etapiga Ladina-Ameerika tantsudes.

 

Heili Klandorf

Tallinn International Open Cup 2005

Euroopa Meistrivõistlused 10-tantsus Elukutselistele

Pressiesindaja

Mob: 52 92 050

 

TULEMUSED 26.11.05 Results

 

Pilte (fotograaf Kim Laine) näed aadressidelt:

http://photo.dance-corner.net

http://pro10dance.dance-corner.net

Tagasi