Eesti Meistrivõistlused 10-tantsus 2015

EESTI MEISTRIVÕISTLUSED KÜMNES TANTSUS

Laupäeval 21. märtsil 2015 toimusid Jüri spordihallis Eesti Meistrivõistlused 10- tantsus.

Täiskasvanute vanusegrupis läks kolmikvõit tantsukoolile Kreedo Dance. Sarnaselt eelimise aastaga tulid meistriteks Konstantin Gorodilov ja Dominika Bergmanova. Täiskasvanute klassis teise koha saavutasid  Kirill Medianov ja Elisaveta Semjonova, pronksmedali võitsid Andrey Davydik ja Julia Tepljašina.

Vanuseklassis Noored 2 said esikoha tantsukool Kreedo Dance tantsijad Kirill Medianov ja Elisaveta Semjonova, hõbeda võitsid Andrey Davydik ja Julia Tepljašina samuti tantsukoolist Kreedo Dance,
kolmanda koha saavutasid Saamuel Rammo ja Ave Liina Tennokese tantsuklubist Maarja.

Noored 1 vanuseklassis võitsid kuldmedalid Jarek Toiger ja Reelika Traks tantsuklubist Flex. Teise koha saavutas tantsukool Kreedo Dance paar Robin Alexander Veskus ja Anita Sõtšugova, kolmas koht kuulus tantsuklubi Leevi paarile Siim Saarik ja Maria Elisabeth Lootus.

Juunior 2 vanuseklassis olid parimad Kert Kullamaa ja Cäroly Jänes tantsuklubist Leevi. Teine koht läks Tantsukool Esperanza paarile Daniil Botškarjov Uljana Redtšits, kolmanda koha sai tantsuklubi Prestige Rasmus Lang ja Martina Heimo.

Juunior 1 klassi parimad olid Leho Holm ja Marleen Lutter tantsuklubist Leevi. Teise koha saavutas tantsukool Kreedo Dance paar Ruudi Veidemann ja Elika Žohhova ning kolmas koht kuulus tantsuklubi Flex paarile Alex Daniel Nõmmemees ja Mileene Varik.

Laste vanusegrupi 10-tantsu võistlustel saavutas esikoha tantsuklubi Leevi paar Ron Dobrjanski Piirsalu ja Sofia Tšižova. Hõbemedalid said omale Konstantin Tuzikov ja Arina Yakovleva tantsuklubide Flex ja Impulse ühispaar ning pronksmedalid kuulusid tantsuklubi Leevi paarile Mario Piirsalu ja Linda Rebane.

Seenior 1 vanuseklassis saavutasid esikoha tantsukool Esperanza paar Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova. Teise koha saavutas tantsukool Kreedo Dance ja tantsuklubi Impulse ühispaar Aleksandr Krasnikov ja Regina Velberg, kolmas koht kuulus tantsuklubi Prestige paarile Väino Miil ja Lilian Kadaja-Saarepuu

Seenior 2 vanuseklassis saavutasid esikoha tantsukool Esperanza paar Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova. Teise koha saavutas tantsuklubi Sinilind paar Heino Telling ja Greta-Eva Kalberg, kolmas koht kuulus tantsuklubi Danceline paarile Margus Krass ja Ruth Rosimannus.

Kokku osales võistlusel ligi 160 tantsupaari kaheksas erinevas vanuseklassis. Võistlejaid hindasid kohtunikud Taanist, Prantsusmaalt, Leedust, Soomest, Filipiinidelt, Ukrainast, Poolast, Hispaaniast ja Venemaalt.