Uudised

5. november 2018
WDSF Wroclaw Open- tulemused

WDSF Wroclaw Open  Rasmus Lang ja Mirjam Koch saavutasid Noored Standardtantsudes 6. koha ( 24 paari) ja Noored Ladina -Ameerika tantsud 5.koha ( 30 paari)

5. november 2018
Portugalis toimunud WDSF PD maailmameistrivõistlused 10 tantsus – tulemused

10 tantsus ( osales 19 paari): 10. koht Sten Tarsalainen – Karoliina Villem

5. november 2018
WDSF International Open Riia- tulemused

Standardtantsudes ( osales 21 paari): 11. koht Karl Robert Kuum – Elys Rannik 16. koht Alari Ameljushenko – Karita Raid 17. koht Kristo Kama – Mariann Hendrikson 18. koht Robert Utsar – Eliisa Sukles 20. koht Karmo Viherpuu – Madleen…

5. november 2018
WDSF Open Riia – tulemused

Ladina- Ameerika tantsudes Täiskasvanud (osales 14 paari): 5. koht Ander Saago – Kristel Moorats 6. koht Kristo Kama – Mariann Hendrikson 8. koht Antti Roodi – Kadi Katarina Kink 10. – 11. koht Jan-Oscar Aunver – Lisette Metsniit…

5. november 2018
WDSF Open Ankara – tulemused

Standardtantsudes Täiskasvanud ( osales 21 paari): 7. koht Olle Viltok – Karoliina Smiltins Noored ( osales 13 paari): 3. koht Olle Viltok – Karoliina Smiltins  

4. november 2018
WDSF maailmameistrivõistlusted standardtantsudes , Junior II, Sibiu Rumeenia – tulemused

WDSF maailmameistrivõistlustel standardtantsudes , Junior II, Sibiu Rumeenias, 03.11.2018 saavutasid 13. koha Andreas Lepiste – Sofia Dzevulskaja ja 23. koha Mihkel Jantson – Alexandra Skvortsova osales 67 paari.

4. november 2018
Pronksmedal seeniorsportlastelt! Palju õnne!

Poolas 3.novembril toimunud Seenior II maailmameistrivõistlustel 10- tantsus saavutasid 3.koha  Oleg Sadõrev- Angelique Maasik ja 5.koha Väino Miil – Kaia Linkberg,osales 31 paari.

2. november 2018
Teade

Esmaspäeval 26.11.2018 peale Tallinn Open võistlust on võimalik osaleda eratundides. Tunde viivad läbi: Dirk Heidemann Alexey Silde Sergey Belyaev Marek Chojnacki Info ja registreerimine: info@leevi.ee  

2. november 2018
WDSF World Open Kiiev- tulemused

Standardtantsudes ( osales 53 paari): 10. koht Andrey Davydik – Anita Sychugova 22. koht Georgi Klementjev – Elika Zohhova

‹ Uuemad Vanemad ›