35. Baltic Grand Prix Riias ja MK-etapp Ferreras

19. detsember 2016

16.-18.detsembril toimus Riias, Lätis, juba 35-ndat aastat järjest suurturniir “Baltic Grand Prix” , kus said võistelda kõik vanusegrupid. MK-etapid toimusid täiskasvanutele, noortele ja seenioritele. Ja loomulikult olid kohal Eesti tantsupaarid ning tõid koju ka medaleid!

Täiskasvanute standardtantsudes võistles 61 tantsupaari ning MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA said suurepärase 2.koha!

Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes osales 59 tantsupaari ning KIRILL MEDIANOV ja ELISAVETA SEMJONOVA said poolfinaali ning lõpetasid tubli 8.-9.kohaga.

Noorte vanusegrupi standardtantsudes asus võistlustulle 59 paari ning jälle sai Eesti paar poolfinaali! ILJA ROTAR ja SILVIA SUSANNE BARJABIN lõpetasid tubli 7.kohaga.

Seenior 1 vanusegrupi standardtantsudes osales 18 tantsupaari ning VÄINO MIIL ja KAIA LINKBERG lõpetasid 10.-11.kohaga.

Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes oli võistlemas 44 paari. Ja lausa kaks Eesti paari tõusid poodiumile ning veel üks tantsupaar jõudis poolfinaali! TIIT HINDPERE ja ENE HINDPERE saavutasid suurepärase 2.koha ning OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA väga tubli 3.koha! KULNO KABRAL ja MONIKA KABRAL lõpetasid tubli 10.kohaga.

Seenior 2 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes said OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA jälle 3.koha! HEINO TELLING ja GRETA-EVA KALBERG lõpetasid 8.kohaga. Osales 19 paari.

Seenior 3 vanusegrupi standardtantsudes võistles 25 tantsupaari ja ANDRES JÕELEHT ja ANU JÕELEHT saavutasid tubli 11.koha.
Samal ajal toimus Ferreras, Itaalias, MK-etapp täiskasvanute standardtantsudes, kus 88 paari hulgas said ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA väga tubli 3.koha!

Istras, Venemaal, said OLIVER PAJUS ja HELENA VILLMANN noorte standardtantsudes 8.-9.koha. Võistles 10 paari.