MAGUS ALGUS TÄHTEDE SÄRA JA E- C- JA B-KLASSI KARIKAS

3.03.2018 Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
33. J2 C LA
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
126 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 3 2 2 4 2 3 1 1 1 1
127 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 1 3 1 2 3 2 6 2 4 3
129 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 4 5 7 6 7 4 3 6 2 6
131 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 2 1 3 5 1 1 2 3 5 2
133 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA 7 6 4 7 6 6 7 5 7 7
135 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 5 4 6 1 5 7 4 4 6 4
136 MARK RAGNAR PIKK & MARTA SELGE 6 7 5 3 4 5 5 7 3 5
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
126 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 7 3 2 3 2 2 2 1 1 1
127 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 1 2 1 1 3 3 6 2 5 3
129 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 6 6 6 4 6 5 5 6 2 6
131 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 2 1 3 6 1 1 1 3 3 2
133 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA 3 5 4 7 4 4 7 4 6 4
135 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 4 7 7 2 7 6 4 5 7 7
136 MARK RAGNAR PIKK & MARTA SELGE 5 4 5 5 5 7 3 7 4 5
Rumba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
126 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 3 2 2 3 2 1 1 1 1 1
127 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 1 3 1 1 3 3 7 2 3 3
129 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 7 5 7 6 7 4 4 7 2 7
131 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 2 1 3 4 1 2 2 5 5 2
133 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA 5 6 4 5 5 5 6 3 7 4
135 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 4 7 5 2 6 6 5 4 6 5
136 MARK RAGNAR PIKK & MARTA SELGE 6 4 6 7 4 7 3 6 4 6
Paso Doble
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
126 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 2 2 2 4 1 1 2 1 1 1
127 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 1 3 1 1 3 2 7 2 5 2
129 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 7 5 6 6 6 4 3 7 2 6
131 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 3 1 3 3 2 3 1 4 3 3
133 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA 6 7 4 7 5 6 6 3 7 7
135 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 4 6 5 2 7 7 4 5 6 5
136 MARK RAGNAR PIKK & MARTA SELGE 5 4 7 5 4 5 5 6 4 4
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Placing
126 ALEX BOGOLJUBOV & SANDRA LAASIK 5 1 2 4 2 2 1 1 1 1
127 HOBART KOLK & TAGLI TERESTAL 1 3 1 1 3 3 5 2 2 2
129 KARL MARKUS KURS & ELIISE PEERNA 7 6 7 7 7 6 6 7 4 7
131 KRISTO OTT & JEKATERINA LISSOVSKAJA 2 2 3 3 1 1 2 4 5 3
133 MAKSIM KNÕRKOV & MARIA HELENA RAAGA 4 5 4 6 4 4 7 3 7 4
135 RUSLAN ZALOLDINOV & ALEKSA MARTÕNOVA 3 7 6 2 6 7 4 5 6 6
136 MARK RAGNAR PIKK & MARTA SELGE 6 4 5 5 5 5 3 6 3 5
Adjudicators
A. SILVIJA ABRAMOVA B. ANNA ZNOTENA-BERZUPE C. IVO KAPPET D. RYZCARD SONDOVICZ
E. HELE SIILAK F. RENO OLLE G. REGINA VELBERG H. RIHARDS BERGS
I. HELENA KRUUSAMÄE