EESTI MEISTRIVÕISTLUSED LADINA-AMEERIKA TANTSUDES

19.01.2019Results Copyright of
Home | Detailed | PDF DanceScore Scrutineering Software
1. Juunior 2 - Round 1 Recalled 21 Couples to 6
Marks Tag Competitor Name(s) From
1 (45) 69 ALEKSANDER JOHANSON / ADRIANA JOHANSON MAARJA
2 (45) 70 ALEKSANDER TUUDOR KAPPET / SABINA LOMOVSKI LAGUUN
3 (45) 77 GREGOR LABUNSKI / CARMEL ANETTE NIIMANN CRAUSE TK
4 (45) 85 LEV SKRJABIN / MIRRA PCHELKINA KREEDO DANCE
5 (45) 88 MARCO KINDSIGO / LISETE MARJAPUU MAARJA
6 (45) 95 RENAT SALAHHOV / SOFIA BARANJUK KREEDO DANCE
7 (45) 99 SAVELI KOROSTELJOV / KRISTIIN SAGUR KREEDO DANCE
8 (44) 93 NIKITA KILEVOI / ANNA-MARIA POGREBNAJA DANCELINE
9 (44) 78 HARDI VAHTRA / LISANDRA LIPP TANGO
10 (44) 96 RICHARD ERIC RINNE / KRISTIIN SÕÕRUMAA GOLDEN DANCE
11 (44) 97 ROBI MIKK / MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU LAGUUN
12 (44) 91 MARKUS ANDREAS OTSMAA / DEISI-LY MÄGI CRAUSE TK
13 (43) 87 MAKSIM SAVTŠUK / SABINE LIISA PÄRN KREEDO DANCE
14 (42) 80 HENN JAAGUP ROOBA / KRETEL KURS TANGO/RESPECT
15 (32) 84 KERT LUTT / LISANDRA TAMMIK DANCELAND
16 (31) 98 SANDER SKRABUTENAS / ANASTASIJA RUSSANOVA KREEDO DANCE
17 (28) 89 MARK RAGNAR PIKK / MARTA SELGE TANGO
18 (28) 68 GEORGIO PAIM / AMANDA MATILDA PURJE LAGUUN/TWIST
19 (27) 82 HOBART EDDRICK KOLK / TAGLI TERESTAL TWIST/LAGUUN
20 (25) 75 GEIR HANS SÜGIS / JANELL LOHK DANCELAND
21 (25) 100 SEVASTIAN RÄTSEP / ALISA DADATSKAJA KREEDO DANCE
22 (24) 83 ILYA PARMENENKOV / LISETE VICTORIA RIISA TANGO
23 (22) 92 MARLON HELLASTE / ITI GRETHEL AMELJUŚENKO DANCELAND
24 (19) 81 HENRY JÜRGENSON / MARIA HELENA LÕHMUS TANGO
25 (10) 73 DEIVID SISAS / ELINA KABANEN PRESTIGE / TANGO
26 (6) 94 OSKAR PUKK / EMILIE RUUS TWIST
27 (2) 79 HENDRIK PUHKAN / MARTA MALVA TWIST
28 (1) 90 MARKUS AIGRO / ELIISA RÜÜTEL MAMBO
Adjudicators
A. Dobrina Prichkova - Bulgaaria B. Olga Sabanskaja - Valgevene C. Anna Firstova - Venemaa D. Martinas Kura - Leedu
E. Marcel Keijzer - Holland F. Petr Horacek - Slovakkia G. Jose Macedo - Portugal H. Vladimir Smirnov - Poola
I. Noemi Katalin Toth - Rumeenia