EESTI MEISTRIVÕISTLUSED LADINA-AMEERIKA TANTSUDES

19.01.2019Results Copyright of
Home | Summary | PDF DanceScore Scrutineering Software
15. Seenior 3 - Semi Recalled 6 Couples to 19
Samba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Mark
158 HEINO TELLING / GRETA-EVA KALBERG 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
159 ALEKSANDR MNOGOLESSOV / MARGIT PIIRSOO 0 0 1 1 1 1 0 1 0 5
160 ANDRES JÕELEHT / ANU JÕELEHT 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
161 ANDRUS AUKUST / MERIKE MUTTIK 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2
162 ILMAR TAMM / MARIKA MEIDRA 1 1 0 0 1 0 1 0 1 5
163 JÜRI TURJAKAS / MARET LINA 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
164 LEMBIT HÄRMA / TAIMI HÄRMA 1 1 1 1 1 0 1 1 1 8
165 TAIVO LILLO / MARINA LILLO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Cha Cha Cha
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Mark
158 HEINO TELLING / GRETA-EVA KALBERG 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
159 ALEKSANDR MNOGOLESSOV / MARGIT PIIRSOO 1 0 0 0 0 1 1 1 1 5
160 ANDRES JÕELEHT / ANU JÕELEHT 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
161 ANDRUS AUKUST / MERIKE MUTTIK 1 1 1 1 0 0 0 0 0 4
162 ILMAR TAMM / MARIKA MEIDRA 0 0 1 0 1 0 1 0 0 3
163 JÜRI TURJAKAS / MARET LINA 0 1 1 1 1 1 0 1 1 7
164 LEMBIT HÄRMA / TAIMI HÄRMA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 TAIVO LILLO / MARINA LILLO 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
Rumba
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Mark
158 HEINO TELLING / GRETA-EVA KALBERG 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
159 ALEKSANDR MNOGOLESSOV / MARGIT PIIRSOO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
160 ANDRES JÕELEHT / ANU JÕELEHT 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
161 ANDRUS AUKUST / MERIKE MUTTIK 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
162 ILMAR TAMM / MARIKA MEIDRA 1 0 1 0 1 0 1 1 0 5
163 JÜRI TURJAKAS / MARET LINA 0 1 1 1 0 1 1 1 1 7
164 LEMBIT HÄRMA / TAIMI HÄRMA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 TAIVO LILLO / MARINA LILLO 1 1 0 1 1 1 1 0 1 7
Paso Doble
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Mark
158 HEINO TELLING / GRETA-EVA KALBERG 1 1 0 1 1 1 1 1 1 8
159 ALEKSANDR MNOGOLESSOV / MARGIT PIIRSOO 1 0 1 0 0 0 1 1 0 4
160 ANDRES JÕELEHT / ANU JÕELEHT 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
161 ANDRUS AUKUST / MERIKE MUTTIK 1 1 1 1 1 1 0 1 1 8
162 ILMAR TAMM / MARIKA MEIDRA 0 0 1 0 1 0 1 0 0 3
163 JÜRI TURJAKAS / MARET LINA 0 1 1 1 1 1 1 0 1 7
164 LEMBIT HÄRMA / TAIMI HÄRMA 1 1 1 1 0 1 1 1 1 8
165 TAIVO LILLO / MARINA LILLO 1 1 0 1 1 1 0 1 1 7
Jive
Tag Competitor Name(s) A B C D E F G H I Mark
158 HEINO TELLING / GRETA-EVA KALBERG 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
159 ALEKSANDR MNOGOLESSOV / MARGIT PIIRSOO 1 0 1 0 0 1 0 1 0 4
160 ANDRES JÕELEHT / ANU JÕELEHT 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
161 ANDRUS AUKUST / MERIKE MUTTIK 0 0 1 1 0 0 0 0 1 3
162 ILMAR TAMM / MARIKA MEIDRA 1 1 0 0 1 0 1 0 0 4
163 JÜRI TURJAKAS / MARET LINA 0 1 0 1 1 1 1 1 1 7
164 LEMBIT HÄRMA / TAIMI HÄRMA 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
165 TAIVO LILLO / MARINA LILLO 1 1 1 1 1 1 1 1 1 9
Adjudicators
A. Dobrina Prichkova - Bulgaaria B. Olga Sabanskaja - Valgevene C. Anna Firstova - Venemaa D. Natalia Petrova - Israel
E. Martinas Kura - Leedu F. Petr Horacek - Slovakkia G. Martin Odstrcil - Tsehhi H. Vladimir Smirnov - Poola
I. Noemi Katalin Toth - Rumeenia