Uudised
Eesti paaride edu Poolas
24.04.2006 | EVTL

Rahvusvahelisel tantsufestivalil Tropicana Cup Poolas Mikolajkis osales sel aastal 500 tantsupaari 18 riigist. Eesti oli esindatud 15 tantsupaariga.

Edukat esinemist MK-sarjas jätkavad Grigori Boldõrev ja Karin Rooba, kes Mikolajkis saavutasid 3. koha.
Esikoha võitsid ungarlased Maurizio Vescovo- Melinda Törökgyörgy (maailma jooksvas edetabelis praegu 2. kohal) ning teise koha Zoran Plohl-Tatsiana Lahvinovich (3.) Sloveeniast. Võistlus oli peaprooviks enne kahe nädala pärast toimuvaid Euroopa Meistrivõistlusi.
Jevgeni Privalov-Tina Bazõkina tulid 9. kohale.

Alla 21-aastaste noorte 10-tantsu turniiril saavutasid Privalov-Bazõkina 3. ja Jaak Vainomaa-Irina Sitnik (mõlemad Kreedo Dance) 5. koha.

Juunior II vanuseklassis võitsid Konstantin Gorodilov-Emma-Leena Koger Ladina-ameerika tantsudes 2., standardtantsudes 6. ja 10-tantsus 3. koha ning Paul Reinolt-Erika Reinaru (mõlemad Kreedo Dance) vastavalt 6., 5. ja 4. koha.