Uudised
Karikavõistluste võitjad 2004
20.12.2004 | Karikavõistluste komissar

Eesti Karikavõistlused 2004

 

Vaba-klass, 8 etappi

Standardtantsudes

 

Lapsed (sünd.1991, 1992)

1. Dmitri Kolobov/Steffi Pähn, TK P&A Vardja

2. Dmitri Šmagljuk/Katrin Vain, TK Kreedo Dance

3. Erik Räni/Anna Gorjunova, TK Teemant

 

Juunior I (sünd.1989, 1990)

1. Martin Trossek/Kristin Vaha, TK P&A Vardja

2. Konstantin Gorodilov/Tatjana Zitkovskaja, TK Kreedo Dance

3. Ott-Sander Palm/Madli Pappa, TK Revalia

 

Juunior II (sünd.1987, 1988)

1. Pavel Denissenko/Natalja Rõžova, TK Revalia

2. Roman Panov/Keit Spiegel, TK Leevi

3. Andres End/Liis End, TK Leevi

 

Noored (sünd. 1984, 1986)

1. Roger Niitmäe/Kerttu Tänav, TK Revalia

2. Jörgen Kapp/Aleksandra Žeregelja, TK Revalia

3. Marko Kiigajaan/Mari Piksar, TK Leevi

 

Täiskasvanud

1. Aleksander Makarov/Katrin End, TK Leevi

2. Martin Parmas/Kaisa Oja, TK Stiil

3. Roger Niitmäe/Kerttu Tänav, TK Revalia

 

 

Vaba-klass, 8 etappi

Ladina-Ameerika tantsudes

 

Lapsed

1. Dmitri Kolobov/Steffi Pähn, TK P&A Vardja

2. Dmitri Šmagljuk/Katrin Vain, TK Kreedo Dance

3. Roman Panov/Ainikki Tužilkina, TK Marika

 

Juunior I

1. Konstantin Gorodilov/Tatjana Zitkovskaja, TK Kreedo Dance

2. Martin Trossek/Kristin Vaha, TK P&A Vardja

3. Aleksei Tuvi/Kristiine Reinfeldt, TK Kreedo Dance

 

Juunior II

1. Lauri Kriisa/Terje Piho, TK Teemant

2. Sergei Vladimirov/Emma-Leena Koger, TK Kreedo Dance

3. Pavel Denissenko/Natalja Rõžova, TK Revalia

 

Noored

1. Marko Kiigajaan/Mari Piksar, TK Leevi

2. Jaak Vainomaa/Irina Dresvjannikova, TK Kreedo Dance

3. Jörgen Kapp/Aleksandra Žeregelja, TK Revalia

 

Täiskasvanud

1. Dmitri Barilo/karin Rooba, TK Kreedo Dance

2. Sandor Štefil/Diana Makhmoudova, TK Leevi

 

 

 

E-D klass, 8 etappi

Standardtantsudes

 

Lapsed

1. Mathias Põlluveer/Elise Ilves, TK Maarja

2. Mirko Vavrenjuk/Carolin Nõmmela, TK Tango

3. Vladimir Tserkassov/Maria Janutis, TK Viktoria

 

Juunior I

1. Robert Andreas/Äret Pea, TK Revalia

2. Anti Meos/mai-Liis Kivistik, TK P&A Vardja

3. Martin Aljaste/Sandra Lints, TK Revalia

 

Juunior II

1. Lars Trunin/Grete Raidma, TK Leevi

2. Mikk Raudvere/Andra Männisalu, TK Laguun

3. Evert Eero/Sirly Pikknurm, TK Leevi

 

Noored

1. Oliver Hindpere/Kristiine Urb, TK P&A Vardja

 

 

 

E-D klass, 8 etappi

Ladina-Ameerika tantsudes

 

Lapsed

1. Roman Panov/Ainikki Tužilkina, TK Marika

2. Armand Fazullin/Angelina Studentsova, TK Leevi

3. Vladimir Tšerkassov/Maria Janutis, TK Viktoria

 

Juunior I

1. Karl Sutt/Maria Sutt, TK Leevi

2. Jan Hamburg/Maria Soone, TK Step

3. Martin Aljaste/Sandra Lints, TK Revalia

 

Juunior II

1. Andrei Rakitjanski/Anne Luiska, TK Kreedo Dance

2. Indrek Kruuser/Jane Tänak, TK Flamingo

3. Urmo Kaasik/Brit Juhanson, TK Stiil

 

Noored

1. Martin Küüsmaa/Maria Küüsmaa, TK Leevi
Tagasi