Baltic Grand Prix 2014 Riias

25. detsember 2014

19.-21.detsembril toimus Riias juba 33-ndat aastat järjest traditsiooniline rahvusvaheline tantsuturniir “Baltic Grand Prix 2014”. Kolme päeva jooksul toimusid Maailmameistrivõistlused Juunior 2 vanusegrupile ja mitmed MK-etapid noortele, täiskasvanutele ja seenioritele. Võistluse muutis eriliselt pidulikuks võistluste finaalide osas väga head tantsumuusikat mänginud Dave Benton Dance Orchestra.

Eesti tantsupaarid jõudsid mitmel MK-etapil poolfinaali ja finaali ning tõusid ka poodiumile.

Täiskasvanute standardtantsudes võistles 62 tantsupaari ning Madis Abel – Aleksandra Galkina tantsisid end väga kõrgele 3.kohale!

Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes võistles 60 tantsupaari ning Konstantin Gorodilov-Dominika Bergmannova saavutasid samuti 3.koha!

Täiskasvanute 10-tantsu võistlustel saavutasid Kirill Medianov-Elisaveta Semjonova 28 tantsupaari hulgas 4.koha!

Noorte vanusegrupi standardtantsudes võistles 69 tantsupaari ning Werner Robert Laaneots-Silvia Susanne Barjabin said poolfinaali ning lõpetasid 9.-10.kohaga.

Eesti tantsupaarid võistlesid ka väga edukalt seeniorite vanusegrupis.

Seeniorite Ladina-Ameerika tantsudes osales 19 paari ning Aleksandr Krasnikov – Regina Velberg saavutasid väga tubli 2.koha! Finaali sai veel teinegi tantsupaar Eestist- Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova , kes lõpetasid 6.kohaga.

Seeniorite standardtantsudes tantsisid Oleg Sadõrev- Tatjana Krõlova end poolfinaali ning lõpetasid 9.kohaga 26 paari konkurentsis.