Eesti Meistrivõistlused standrdtantsudes 2015: võitjad on selgunud!

17 jaanuaril 2015 Põlvas Mesikäpa spordihallis peetud Eesti meistrivõistlustel standardtantsudes tantsisid end ka sel aastal meistriteks täiskasvanute vanusegrupis tantsuklubi Mustang tantsijad Andres Liiv ja Kristin Vaha. Täiskasvanute klassis teisele kohale tulid tantsuklubi Leevi tantsijad Madis Abel ja Aleksandra Galkina, pronksile tulid Matteo Del Gaone ning Kristiina Reinfeldt tantsuklubist Dancelight.

Lasteklassis tuli esikohale tantsuklubi Leevi paar Ron Dobrjanski-Piirsalu ja Sofia Tšižova, hõbemedali võitsid Jan Džemesjuk ja Kristina Popovitš tantsuklubist Kreedo Dance, kolmas koht kuulus tantsuklubi Leevi paarile Mario Piirsalu ja Linda Rebane.

Juunior 1 klassi parimad olid Leho Holm ja Marleen Lutter tantsuklubist Leevi. Hõbemedali sai paar Ragnar Traks ja Kristina Volt tantsuklubist Flex ning kolmas koht kuulub tantsuklubi Figuret tantsijatele Alari Ameljushenko ja Kadi Katarina Kink.

Juunior 2 vanuseklassis tuli esikohale tantsuklubi Esperanza paar Daniil Botškarjov ja Uljana Redtšits, hõbemedali võitsid Alan Aleksander Antriainen ja Alisa Dupik samuti tantsuklubist Esperanza, kolmas koht kuulus tantsuklubi Leevi paarile Kaspar Kaldaru ja Annika Talvet.

Noored 1 vanuseklassis saavutasid kuldmedalid tantsuklubi Leevi tantsijad Werner Robert Laaneots ja Silvia Susanne Barjabin. Teisele kohale tantsisid end Kaspar Karumaa ja Aleksandra Tužikova Tantsuklubist Flex ning kolmandale Martin Jantson ja Anna Mordanenko tantsuklubist Leevi.

Vanuseklassis Noored 2 saavutasid meistritiitli Sander Seppik ja Kaari Kink tantsuklubist Leevi, teisele kohale tulid Kirill Medianov ja Elisaveta Semjonova tantsuklubist Kreedo Dance. Pronksmedali teenisid välja Martin Jantson ning Anna Mordanenko tantsuklubist Leevi.

Seeniorid 1 vanusegrupis tulid esikohale tantsuklubi Prestige tantsijad Väino Miil ja Lilian Kadaja-Saarepuu, teine koht kuulus paarile Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova tantsuklubist Esperanza ning kolmanda koha võitsid Kulno ja Monika Kabral tantsuklubist Ritmo.

Seeniorid 2 vanusegrupis tantsisid end võidule Indrek ja Kristine-Kristi Kasak tantsuklubist Ritmo. Teisele kohale tulid tantsukooli Esperanza tantsijad Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova. Kolmas koht läks tantsuklubi Sinilind tantsijatele Heino Telling ja  Greta-Eva Kalberg.

Seeniorid 3 vanusegrupis tulid esikohale tantsuklubi Ritmo tantsijad Feliks Sarv ja Ilme Rätsep, teine koht kuulus paarile Andres ja Anu Jõeleht tantsuklubist RV Dance ning kolmanda koha võitis paar Nikolay ja Anna Voronoi tantsuklubist Tantsumeka.

Seeniorid 4 vanusegrupis võttis võidu tantsuklubi Ritmo paar Siim ja Lilli Saaret tantsuklubist Ritmo. Teisele kohale tulid tantsuklubi Emerald tantsijad Teet Areda ja Valentina Koort. Kolmas koht läks tantsuklubi Tantsumeka tantsijatele Johannes Org ja Natalja Sikkemäe-Org.

Kõik tulemused leiad siit.

Ühtlasi kuulutati välja ka 2014 aasta parimad tantsupaarid ja treenerid:
Täiskasvanute vanusegrupis Konstantin Gorodilov ja Dominika Bergmannova ja nende treener Eduard Korotin ning noorte vanusegrupis Madis Abel ja Aleksandra Galkina ning treener Aleksandr Makarov

Kokku osales võistlusel ligi 240 paari kümnes erinevas vanuseklassis. Võistlejaid hindasid kohtunikud Rootsist, Hispaaniast, Saksamaalt, Prantsusmaalt, Itaaliast, Rumeeniast, Serbiast ja Bulgaariast.

Vaata ka videot err.ee lehelt