Eesti tantsijate edukas nädalavahetus!

30.oktoobril-1.novembril toimus jälle mitmeid MK-etappe ning nagu alati , olid ka Eesti paarid aktiivsed osalejad!

Eriti edukas oli Eestile täiskasvanute standardtantsude MK-etapp Riias , kus MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA võitsid 49 tantsupaari hulgas esikoha! MADIS ja ALEKSANDRA on hetkel maailma jooksvas edetabelis tõusnud juba 13.kohale!

Riias toimusid ka MK etapid noortele. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 38 tantsupaari ning 1 Eesti tantsupaar jõudis poolfinaali ning kaks finaali. MARTIN RAKITA ja VALERIA OVCHARENKO saavutasid poolfinaalis 7.-8.koha, ROBIN ALEXANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA finaalis 5.koha ning GEORG GREGOR GRITSAI ja REBEKKA DUNGUROVA väga tubli 2.koha!

Noorte standardtantsudes võistles kokku 44 tantsupaari ning WERNER ROBERT LAANEOTS ja SILVIA SUSANNE BARJABIN jõudsid poolfinaali ning saavutasid 8.koha.

Ka Platja d´Aro ś , Hispaanias , toimus suur rahvusvaheline tantsuturniir , kus tantsupaarid võistlesid MK punktide peale.  Täiskasvanute standardtantsudes võistles kokku 48 tantsupaari ning MATTEO DEL GAONE ja KRISTIINA REINFELDT jõudsid poofinaali  ning lõpetasid tubli 8.kohaga!

Samas toimus ka MK etapp Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes , kus kokku osales 26 paari. Eesti esindajad INDREK KASAK ja KRISTINE-KRISTI KASAK jõudsid finaali ning lõpetasid suurepärase 3.kohaga!

Ankaras, Türgis , toimusid MK etapid täiskasvanutele. Ladina-Ameerika tantsudes osales 74 tantsupaari ning KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA jõudsid tihedas konkurentsis poolfinaali ning lõpetasid tubli 7.kohaga. Standardtantsudes võistles 13 tantsupaari ning KONSTANTIN ja DOMINIKA saavutasid samuti 7.koha.