Gorodilov-Bergmannova’le Peterburgis 1.koht!

3.-4.oktoobril toimus mitmeid MK etappe , kus Eesti tantsupaarid jälle uhkeid tulemusi koju tõid!

Saint Peterburgis, Venemaal, toimus MK etapp täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes , kus osales 82 tantsupaari. KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA tantsisid end finaali ning lõpetasid supertubli 1.kohaga! Standardtantsudes osales 59 paari ning KONSTANTIN ja DOMINIKA saavutasid samuti tubli 4.koha.

Saint Peterburgis toimusid ka MK etapid noortele. ROBIN ALEKSANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA saavutasid Ladina-Ameerika tantsudes 61 tantsupaari hulgas väga tubli 6.koha. GEORG GREGOR GRITSAI – REBEKKA DUNGUROVA jõudsid poolfinaali ning lõpetasid 11.kohaga. Standardtantsudes said ROBIN ja ANITA 52 tantsupaari hulgas  8.koha.

Ostravas , Tsehhis, toimus proffide Super Grand Prix Ladina-Ameerika tantsudes , kus osales 20 tantsupaari. Eesti esindajad JURI KAGAN-ANASTASIA SELIVANOVA said finaali ning lõpetasid tubli 4.kohaga!

Ostravas toimus ka MK etapp täiskasvanute standardtantsudes, kus võistlustulle asus 37 tantsupaari. ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA jõudsid finaali ning lõpetsid 5.kohaga!

Kaunases , Leedus, toimus MK etapp noorte standardtantsudes, kus 20 tantsupaari hulgas tulid RANDO KURIKS ja ANASTASIJA BEZUGLAJA 9.-10.kohale.