Hõbemedal Moskvast ja teised tublid tulemused

Nädalavahetusel , 28.-29. märtsil , võistlesid Eesti tantsupaarid mitmel pool Euroopas ning jällegi on põhjust rõõmustada.

Moskvas võistlesid täiskasvanud tantsupaarid Ladina-Ameerika tantsudes ning MK-etapil osales 66 tantsupaari. Eesti esindajad PAVEL GOLUBEV – YULIA STEPANOVA jõudsid finaali ning saavutasid kõrge 2.koha ehk  hõbemedali!

Rumeenias, Bukarestis, toimusid MK-etapid täiskasvanutele ja noortele. Täiskasvanute standardtantsudes võistles 78 tantsupaari . MADIS ABEL-ALEKSANDRA GALKINA jõudsid tihedas konkurentsis finaali ning lõpetasid tubli 7.kohaga. Noorte vanusegrupis võistles standardtantsudes 49 paari ning Ladina-meerika tantsudes 54 paari. SIIM SAARIK- MARIA-ELISABETH LOOTUS jõudid mõlemas tantsuliigis poolfinaali ning saavutasid standardtantsudes 7.koha ning Ladina-Ameerika tantsudes 9.koha.

Veel toimusid MK-etapid noortele ja Juunior 2 vanusegrupile Klaipedas, Leedus. Ka seal jõudsid tublid Eesti paarid poolfinaalidesse. Noorte Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid JAREK TOIGER – REELIKA TRAKS 10.koha ning  KASPAR KARUMAA-ALKSANDRA TUZIKOVA 11.koha. Kokku võistles 22 tantsupaari. JUUNIOR 2 vanusegrupi LA-tantsudes võistles 25 tantsupaari ning KARL GUTMANN-AGNETA PUKK saavutasid 7.koha.