Kagan – Selivanova’le Proffide “Show”-tantsu MM-il 4.-5.koht!

5.-7.juunil toimusid Viinis , Austrias , Maailmameistrivõistlused Proffidele  “Show”-tantsus ning mitmed MK-etapid seenioritele.

Proffide “Show”-tantsu MM-il võistlesid esmakordselt ka Eesti tantsupaarid ning väga edukalt! JURI KAGAN-ANASTASIA SELIVANOVA esitasid show-kava ” Could be, could be not” ning saavutasid suurepärase 4.-5.koha! Nad jäid jagama Venemaa tantsupaariga Savinov-Zakirova täpselt võrdse punktisummaga 38,86. Eestit esindanud teine tantsupaar VITALI KOZMIN-VALERIA MILOVA said samuti väga tubli 7.koha punktisummaga 38,00. Kokku osales 15 profipaari. Maailmameistriteks krooniti Austria tantsupaar Vadim Garbuzov-Kathrin Menzinger punktisummaga 41.50.

Samas toimunud Seeniorite Ladina-Ameerika tantsude MK-etappidel võistlesid edukalt ALEKSANDR KRASNIKOV- REGINA VELBERG. 5.juunil toimunud võistlusel osales 28 tantsupaari ning Aleksandr ja Regina lõpetasid tubli 7.kohaga . 7.juunil toimunud võistlusel võistles 23 tantsupaari ning Aleksandr ja Regina jõudsid jällegi poolfinaali ning saavutasid 9.koha! WDSF maailma jooksvas edetabelis on Aleksander ja Regina hetkel 8.kohal!