KOONDIS 2021

Profisportlased:
Alari Liiv & Dana Kadanik (Rapla Kultuurikeskus)
Andres Liiv & Kristin Vaha (Rapla Kultuurikeskus)
Sten Tarsalainen & Helena Villmann (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Aleksandr Krasnikov & Regina Velberg (Sõpruse pst.159, Tallinn)

Koondise liikmed on järgnevad tantsupaarid:

Mark Tiasto & Marta Ritson (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Kristian Raian Baumann & Maria Gereškevitš (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Andero Alt & Kelly Rudenko (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Daniil Bochkarev & Alisa Dupik (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Antti Roodi & Kadi Katarina Kink (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Jan Tambet Janter & Merit-Marie Metsaviir ( Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Oskar Enno Kabel & Freia Lily Sarna (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Dominik Kõva & Anni Leen Järvik (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Karl Kristjan Lillepea & Kätliin Kask (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Tristan Joonas Pajusalu & Claudia Loviisa Neidla (Kesk tee 32, Jüri)
Mert Hirlak & Kendra Eliisa Neidla (Kesk tee 32, Jüri)
Oskar Lipp & Poliina Kussov (Kesk tee 32, Jüri)
Rainer Harley Urm & Hanna Lotta Kadarpik (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Tanno Terestal & Isabel Laast (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Marten Kadastik & Garolin Gross (Pargi tee 6, Peetri)
Tobias Aas & Ramona Claudia Kappet (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Kristjan Kaljula & Anna-Gretel Merioja (ETA Spordikeksus, Tondi17b, Tallinn)
Aleksander Silluta & Helena Jakobi (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Jakob Aus & Karoli Maria Krause (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Robert Seman & Elisa Marie Hurt (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Georgio Paim & Marleen Mertens (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Mihkel Litavrin & Mari Saffre (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Saamuel Rammo & Mari Liis Mets (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Stefan Velberg & Tatjana Kurilova (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn; Pargi tee 6, Peetri)
Ergo Lükk & Baile Paris (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Daniil Antonik & Ave-Liina Tennokese (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Marco Kindsigo & Lisete Marjapuu (Kesk 25 ja Kesk 15, Põlva)
Daniil Shvets & Laura-Liis Põllu (Sõpruse pst.159, Tallinn)
Alari Ameljušenko & Karita Raid (Tallinna mnt.21, Raasiku või Spordi 2, Kehra)
Konstantin Gorodilov & Dominika Bergmannova (Kaluri tee 3, Haabneeme)

Koondise kandidaadid:
Hugo Tressum & Sofia Ljubimova (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Lazar Uleksin & Alisa Milova (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Robin Aan & Hermine Loorits (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Timofei Shipilov & Lorena Galamjan (Mustamäe tee 24, Tallinn)
Marcus Kindsigo & Annaliisa Uibo ( Kesk 25 ja Kesk 15, Põlva)
Aron Uibo & Rosanna Aru (Kesk 25 ja Kesk 15, Põlva)
Aleksandr Johanson & Adriana Johanson (Kaluri tee 3, Haabneeme)
Ralf Oliver Purje & Marie Kelder (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Kalev Mattias Raussi & Anna-Liisa Zirk (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Markus Kadastik & Laura Vaher (Pargi tee 6, Peetri)
Gerdo Virkkunen & Romiina Kalle (Pargi tee 6, Peetri)
Hendrik Puhkan & Marta Malva (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Mark Richard Jürna & Anita Luik (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Aleksandr Tuudor Kappet & Elenor Kurisoo (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Karl-Frid Kaljas & Eliise Lill (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Maximilian Johan Helenius & Ellimarii Gelenitš (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Georg Artur Jämsa & Keiri Semre (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Ragnar Traks & Sandra Kallas (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Artti Oskar Maasik & Mileene Varik (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Gert Mattias Purje & Amanda Matilda Purje (Flex, Tondi 17b, Tallinn)
Matthias Saar & Kertu Kuklase (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Kert Lutt & Lisandra Tammik (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.10, Saku)
Marlon Hellaste & Maria Helena Raaga (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.19, Saku)
Jorgen Janter & Inger Uutsalu (Teaduse 1, Saku või Tallinna mnt.19, Saku)
Vladyslav Kidon & Marie Loopere (Narva mnt.9E, Tallinn)

 

Eestis treenivad välispaarid:
Erik Johannes Hurt & Marianne Äkke (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Mikael Hagelstam & Anita Koševaja (ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)
Nikita Kilievoi & Viktorija Bumane (Karja 4/1, Pärnu või ETA Spordikeskus, Tondi 17b, Tallinn)