MK-etapivõit Luxemburgist ning kõrged kohad Croatiast!

17.-18.septembril toimusid MK-etapid Luxemburgis ja Croatias , kus Eesti tantsijad olid jälle poodiumil!

Täiskasvanute standardtantsudes Bertrange’s , Luxemburgis, võistles 40 tantsupaari ning ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA tõid koju etapivõidu ehk 1.koha!

Novaljas, Croatias, võistles täiskasvanute standardtantsudes 24 paari ning STEN TARSALAINEN ja KAROLIINA VILLEM said poolfinaali ning lõpetasid 12.kohaga.

Croatias võitlesid hästi ka meie noored, juuniorid ja lapsed.

Noorte standardtantsudes võistles 15 paari ning JAREK TOIGER ja REELIKA TRAKS said kõrge 2.koha! Ladina-Ameerika tantsudes osales 21 paari ning siin lõpetasid JAREK ja REELIKA tubli 3.kohaga!

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles 11 paari ning kaks Eesti paari said finaali . RAGNAR TRAKS ja KRISTINA VOLT lõpetasid 3.kohaga ning ALEX-DANIEL NÕMMEMEES ja MILEENE VARIK said 4.koha. Ladina-Ameerika tantsudes osales 15 paari ning siin saavutasid RAGNAR ja KRISTINA samuti 3.koha ning ALEX-DANIEL ja MILEENE 10.koha.

Lapsed 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 3 paari ja JOOSEP SAAR ja KRISTIIN SÕÕRUMAA said 1.koha! Ladina-Ameerika tantsudes võistles 4 paari ning ka siin said JOOSEP ja KRISTIIN 1.koha. 10-tantsu arvestuses osales 3 paari ja ka siin olid JOOSEP ja KRISTIIN võitmatud ning tõid koju kuldmedalid.