Sochi ja Alassio 2016

23.-27.juunil toimusid suured traditsioonilised võistlused nii Alassios, Itaalias kui ka Sochis, Venemaal. MK-etappe toimus kõikidele vanusegruppidele ja Eesti paarid tõid koju mitmeid medaleid!

Sochis võistles täiskasvanute standardtantsudes 66 paari ning KIRILL MEDIANOV ja ELISAVETA SEMJONOVA said finaali ning lõpetasid võistluse kuldmedaliga!
Samas toimunud LA-tantsude võistlustel osales 93 tantsupaari ning siin sai finaali lausa 2 paari Eestist. KIRILL ja ELISAVETA võitsid siin hõbemedalid ning VJATSESLAV MÕLKIN ja DAIANA KHEDZHARI lõpetasid tubli 5.kohaga.
Alassios võistles palju tublisid noorte, juuniorite ja lasteklassi tantsupaare Eestist.

Noorte standardtantsudes osales 22 paari ning 2 paari Eestist said poolfinaali. ERIK HERBERT LÕHMUS ja ANNIKA TALVET said 7.koha ning KRIS-JARLET KIVISAAR ja MARIA-ELISABETH LOOTUS 9.koha.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 18 paari. KRIS-JARLET ja MARIA-ELISABETH said siin finaali ning lõpetasid tubli 5.kohaga. LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER said poolfinaali ja 11.koha. LEHO ja MARLEEN võistlesid ka Ladina-Ameerika tantsudes, kus nad said 17 paari hulgas 8.koha. 10-tantsu arvestuses said LEHO ja MARLEEN 15 paari hulgas tubli 7.koha.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes võistles kokku 14 paari. ENRICO PIIRSALU ja SARAH SOFIE BARJABIN said finaali ning tubli 4.koha! RON DOBRJANSKI-PIIRSALU ja SOFIA TSHIZHOVA lõpetasid 8.kohaga.

Juunior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes said ROBERT VEIDE ja AMANDA REBECA PADAR pronksmedalid! RON ja SOFIA said 7.koha ning MARIO PIISALU ja LINDA REBANE 9.koha. Kokku võistles 16 paari.

Juunior 1 vanusegrupi 10-tantsu võistlusel said 12 tantsupaari hulgas RON ja SOFIA 5.koha ja MARIO ja LINDA 7.koha.

Lapsed 2 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes asus võistlema 12 paari ning 4 paari Eestist said finaali! RICHARD ERIC RINNE ja MARIE-HELEEN PAIS saavutasid väga tubli 1.koha! ARTI RAUL AAVIK ja MILANA ROSANNA MAASIK said 2.koha, ANTON SIFF ja KATERIN MATVEJEVA saavutasid 3.koha ning MARTIN MAKAROV ja KEIRI SEMRE said 6.koha. Poolfinaalis oli veel 2 paari Eestist: ALEKSANDER JOHANSON ja ADRIANA JOHANSON said 8.koha ning MARKUS ANDREAS OTSMAA ja ANNA SIFF 9.koha.

Lapsed 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles kokku 11 paari ning siin sai lausa 5 Eesti paari finaali. ANTON ja KATERIN said väga tubli 1.koha! ALEKSANDER ja ADRIANA said tubli 2.koha ning RICHARD ERIC ja MARIE -HELEEN 3.koha. ARTI RAUL ja MILANA ROSANNA lõpetasid 5.kohaga ning MARTIN ja KEIRI 6.kohaga. MARKUS ANDREAS ja ANNA said poolfinaalis 7.koha.