Tublid tulemused Portugalist, Rumeeniast, Poolast ja Serbiast!

28. september 2015

25.-27.septembril olid  Eesti paarid jälle aktiivselt võistlustules mitmel pool Euroopas.

26.septembril toimus Ladina-Ameerika tantsude MK etapp täiskasvanutele Lissabonis , Portugalis. 51 tantsupaari hulgas jõudsid Eesti meistrid KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA finaali ning saavutasid väga kõrge 3.koha!

Rumeenias , Sibius, toimus MK etapp standardtantsudes samuti täiskasvanutele. Eestit esindasid MATTEO DEL GAONE ja KRISTIINA REINFELDT , kes 62 tantsupaari hulgas saavutasid väga tubli 9.koha!

Poolas, Jelenia Goras, toimus samuti MK etapp standardtantsudes , kus täiskasvanute vanusegrupis võistlesid meie noorte meistrid WERNER ROBERT LAANEOTS ja SILVIA SUSANNE BARJABIN. 45 tantsupaari hulgas saavutasid nemad 11.koha!

Belgradis , Serbias, toimus mitmeid MK etappe erinevatele vanusegruppidele. Täiskasvanute standardtantsudes võistles kokku 41 tantsupaari ning ERGO LÜKK-BAILE ORB jõudsid poolfinaali ning saavutasid 7.koha!

Noorte vanusegrupis võistlesid standardtantsudes JAREK TOIGER -REELIKA TRAKS , kes saavutasid 33 tantsupaari hulgas samuti 7.koha. JAREK ja REELIKA võistlesid ka “Tõusvate Tähtede” vanusegrupis ning seal saavutasid 23 paari hulgas 4.koha!

Juunior 1 vanusegrupis esindasid Eestit RAGNAR TRAKS ja KRISTINA VOLT , kas saavutasid standardtantsudes 9 tantsupaari hulgas 1.koha! Ja Ladina-Ameerika tantsudes 11 tantsupaari hulgas samuti 1.koha!