Head tulemused Sveitsist ja Türgist.

30.aprillil ja 1.mail toimusid MK-etapid Sveitsis ja Türgis , kus võistlesid mitmed tublid Eesti paarid.

Lausannes , Sveitsis , toimus MK-etapp täiskasvanutele standardtantsudes. Osales 36 tantsupaari ning ERGO LÜKK ja BAILE ORB said finaali ning lõpetasid väga tubli 3.kohaga!
Antalyas, Türgis, toimus mitmeid MK-etappe noortele , juunioritele ja ka lastele. Eesti tublid noored tantsijad tõid sealt koju mitmeid medaleid.

Noorte standardtantsudes võistles seal 11 paari ning ALARI AMELJUSHENKO ja SANDRA KALLAS said tubli 3.koha.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 18 paari ning lausa 4 Eesti paari sai finaali. KARL GUTMANN ja AGNETA PUKK said suurepärase 1.koha, ALARI AMELJUSHENKO ja SANDRA KALLAS tubli 2.koha, KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS 4.koha ning MARK RICHARD JÜRNA ja KATRIIN SÕÕRUMAA 6.koha.
Samad paarid võistlesid ka Juunior 2 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes , kus osales 22 tantsupaari. Seal said MARK RICHARD ja KATRIIN finaali ning tubli 6.koha , KARL ja AGNETA 9.koha, ALARI ja SANDRA 10.koha ning KRISTOFER ROBIN ja KRETEL 12.koha.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes võistles 18 paari ning jällegi oli kaks Eesti paari finaalis! KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS said väga tubli 2.koha ning VAIKO VILLIAM TUUL ja ELIISE RETI RAHNU tubli 3.koha.
Ladina-Ameerika tantsudes võistles 19 paari ning KRISTOFER ROBIN ja KRETEL said 7.koha ning VAIKO VILLIAM ja ELIISE RETI 8.-9.koha.

Lapsed 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles kokku 21 tantsupaari. JOOSEP SAAR ja KRISTIIN SÕÕRUMAA said finaali ning lõpetasid väga tubli 2.kohaga. ALEKSANDER TUUDOR KAPPET ja MERINEL-IZABELLE ÕUNPUU said samuti finaali ning lõpetasid tubli 4.kohaga.
Ladina-Ameerika tantsudes osales 23 paari ning siin said JOOSEP ja KRISTIIN lausa 1.koha! ALEKSANDER TUUDOR ja MERINEL-IZABELLE said 4.koha.