Üleminekupunktid

Üleminekupunktide määramise muudatused alates 2020 leiad siit.

Uuendatud 23.09.2021

NB! Tantsupaari punktide vaatamiseks kirjuta otsingukasti tantsija ees ja perekonnanimi
Küsimused punktide kohta: info@dancesport.ee

 Tantsija Partner KLASS KokkuVM12.06.29.08.18.09.
AinAnijärvMaieAnijärvS4D945
AleksanderLjaškoLauraMorozovaJ1E9413
AleksanderJohansonAdrianaJohansonNB807
AleksanderMnogolessovMargitPiirsooS3D1354
AleksanderSillutaKristiinOlliJ1C44
Aleksander TuudorKappetElenorKurisooJ2B4510
AlekseiLobinTatjanaPavlovaS2C4366
AlexGabovitšKiraTiastoJ1D25
AndreiAleškovskiViktorijaRyabetsJ1E26
AndresJõelehtAnuJõelehtS3A128
AndresKikkSvetlanaPopovaS4D8712
AronUiboRosannaAruL1E661010
AronPunaLooreHeilJ1E28919
ArtiNeemeloTeeleToobalJ1D542430
ArturJansonEliseVendelJ2E55
DanielSimaginVictoriaIssakoJ1E1010
DaniilŠvetsLaura-LiisPõlluJ2B236710
DaniilAntonikAve LiinaTennokeseTKA5388
DavidLvovskyEmilyAanL2E20155
DominicKõvaAnni LeenJärvikJ1B11676
Erik MarkusValdreLorna MaiBrandtJ1E6481614
FeliksHuntGertrudGrossL1E44
FjodorJužakovAnnaGavrishL2E231310
FrankKõverikSofiaHeilL1E40869
FrankoTalvingJohannaKiirendL2E55
GenrihMittEthelMeierJ1E13
Georg ArturJämsaKeiriSemreJ2C94131815
GeorgiBaljuraViolettaSpasskajaJ2C0C
GeorgioPaimAmanda MatildaPurjeNA22
GerdoVirkkunenRomiinaKalleTKD0D
GermanLepasarDanielaŠalnevaL2E2
HarriKiviDaiviJõerandSE638
HeinoTellingGreta-EvaKalbergS3A206
HendrikPuhkanMartaMalvaJ2C148
HenryJõgiMia MariaKattaiJ2C391211
HenryTeiderHanna-MariaSeppamaJ2D1055
HenryRussakIngridEivakJ2D5791413
HugoTressumSofiaLyubimovaL2C1414
ItanGuralnikLiselleKaubiL2E3567
JakobAusHelenaJakobiJ2A66
Jan TambetJanterMerit MarieMetsaviirJ1C16475
JesperLepistoLovisaPukkJ1E33
JoosepHuntMelissaPalosonL2E291410
JorgenJanterIngerUutsaluJ2C9C9
Kalev MattiasRaussiAnna-LiisaZirkJ2B99B
KarelLuttLisannaSaarL2E2713
Karl KristjanLillepeaKätliinKaskJ2A2584
Karl MagnusŠmiltinsCharlotte SimonaKallasJ1E339
Karl MartinValdreHelenaSimsonL2E538159
Karl-FridKaljasEliiseLillJ1B284
KertLuttLisandraTammikJ2B62
KirillKongoLiisaParmaskJ2C45101718
KonstantinRazuvajevKarolinaKrasnikovaL2E1717
Kristen RaianBaumannMaria GerškevitšJ1C2913
KristjanKaljulaAnna-GrettelMeriojaJ1C9C9
LazarUleksinAlisaMilovaJ2A55
MarcoKindsigoLiseteMarjapuuNA897
MarcusKindsigoAnnaliisaUiboJ2B795
MargusTõkkeTiiaTõkkeSE7410
MarkTiastoMartaRitsonL2C55810
MarkusKadastikLauraVaherJ2C85131614
Markus HaraldMeidlaKristinUibokandJ1E561314
MarlonHellasteMaria HelenaRaagaNB37446
MartenKadastikGarolinGrossL2C95
MatthiasSaarKertuKuklaseJ2A474
MattiasLauritsIlonLeontjevJ2D4212148
MehisNiinsooAnna ElisaRaagaJ1E351164
MertHirlakKendra EliisaNeidlaJ1C18711
MihkelIvanovKatriinOleskJ1D8
MihkelLitavrinMariSafreTKE462
NikitaKilievoiViktorijaBumaneNA317
NikitaVeritsevLisannaMäesaluL2D15
NikitaBotkinMaria VictoriaRetšnajaJ2D1266
OskarLippPoliinaKussovJ2B26674
Oskar EnnoKabelFreia LilySarnaL2D3541211
Rainer HarleyUrmHanna LottaKadarpikNB8812
RaivoPöialMallPöialS3C4384
RaivoOleskMarikaLaidnaSE546
Ralf OliverPurjeMarieKelderJ2B919
RichardAltmäeIris MirjamRaussiJ1E291217
RikkoSalloTjäre-TerleTederL2E296
RobertSemanElisa-MarieHurtNB0B
RobertSemanElisa-MarieHurtNC10514
RobinAanHermiineLooritsL2E89429
RuslanZaloldinovTagliTerestalJ2C266
SaamuelRammoMari-LiisMetsTKA8344
StefanVelbergTatjanaKurilovaTKA5688
TaivoParveSigneParveS2D176
TimofeyShipilovLorenaGalamjanL1D6382417
TobiasAasRamona ClaudiaKappetJ1BB
Tristan JoonasPajusaluClaudia LoviisaNeidlaL2D42101715
VitaliRetšnoiKerstiRetšnajaS1B338
VladislavMarkovArinaShkinjovaJ2D636

2-4-6-tantsu punktid on leitavad iga võistluse juurest.