Kaks MK-etapivõitu Eestisse!

12.-13.detsember olid väga tihedad võistluspäevad tublidele Eesti paaridele , kes võistlesid kuuel erineval MK-etapil Euroopas. Eestisse tuli ka kaks MK-etapivõitu!

Moskvas, Venemaal , toimunud täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsude võistlusel osales 144 tantsupaari ning KONSTANTIN GORODILOV – DOMINIKA BERGMANNOVA saavutasid väga kõrge 1.koha! VJATSESLAV MÕLKIN ja DAIANA KHEDZHAZI said poolfinaali ning lõpetasid samuti tubli 9.kohaga.

Samas toimunud standardtantsude võistlustel saavutasid KONSTANTIN ja DOMINIKA 127 paari hulgas 8.koha.

Norras, Lillestromis , toimus Seenior 2 vanusegrupi standardtantsude MK-etapp , mille võidu tõid koju Eestisse INDREK KASAK ja KRISTINE-KRISTI KASAK! Kokku võistles 7 tantsupaari.

Valgevenes, Minskis , toimus täiskasvanute standardtantsude Mk-etapp , kus võistles 18 paari. ERGO LÜKK ja BAILE ORB said finaali ning lõpetasid väga tubli 2.kohaga!

ERGO ja BAILE võistlesid ka Dnepropetrovskis , Ukrainas, kas nad 66 tantsupaari hulgas said tubli 4.koha! Ladina-Ameerika tantsudes osales 58 tantsupaari ning KIRILL MEDIANOV ja ELISAVETA SEMJONOVA said poolfinaali ning lõpetasid 7.kohaga.

Mariboris , Sloveenias , toimus standardtantsude MK-etapp täiskasvanutele. Võistlustulle asus 62 paari ning ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA said finaali ning lõpetasid tubli 4.kohaga!

Dortmundis , Saksamaal, toimus mitmeid MK-etappe noortele ja juunioritele. Noorte standardtantsudes võistles 34 paari ning JAREK TOIGER ja REELIKA TRAKS said väga tubli 4.koha!

Juunior 2 vanusegrupis võistles standardtantsudes 39 paari ning VILLE VILTOK ja KRISTEL SAARKOPPEL said finaali ja 2.koha!

Juunior 1 vanusegrupis asus võistlema 2 Eesti paari. Standardtantsudes võistles 20 paari ja RAGNAR TRAKS ja KRISTINA VOLT said väga tubli 2.koha ! ALEX-DANIEL NÕMMEMEES ja MILEENE VARIK said tubli 5.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 25 paari . RAGNAR ja KRISTINA said 5.koha ning ALEX-DANIEL ja MILEENE said 6.koha.