Baltic Grand Prix ‘2015 Riias

21. detsember 2015

18.-20.detsembril toimus juba 34-ndat aastat järjest Riias  traditsiooniline suurturniir “Baltic Grand Prix ‘ 2015”. Eesti paarid olid aktiivsed võistlejad ja eriti tublid olid seekord meie seeniorid!

Eesti seeniorid tõid koju lausa kaks MK etapivõitu!

Seenior 1 Ladina-Ameerika tantsudes võistles 18 tantsupaari ning ALEKSANDR KRASNIKOV ja REGINA VELBERG saavutasid väga tubli 1.koha! GUNNAR ARRO ja ANDRIJA LILLEOJA said poolfinaali ning lõpetasid 12.kohaga.

Seenior 2 standardtantsudes võistles 24 tantsupaari ning OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA saavutasid samuti väga tubli 1.koha! JANNO SEMIDOR ja KIIE SEMIDOR said poolfinaali ning lõpetasid 14.kohaga.

Seenior 1 standardtantsudes võistles 26 tantsupaari ning OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA said ka siin finaali ning lõpetasid tubli 7.kohaga.

Seenior 3 standardtantsudes võttis osa 23 tantsupaari ning ANDRES JÕELEHT ja ANU JÕELEHT said poolfinaali ning lõpetasid 14.kohaga.

Seenior 2 Ladina-Ameerika tantsudes võistles 11 paari ning HEINO TELLING ja GRETA-EVA KALBERG saavutasid väga tubli 2.koha! URMAS SAETALU ja TRIINU SAETALU lõpetasid 8.kohaga , ROMAN VOITEKHOVICH ja JANE ALBER said 9.koha ning TAIVO LILLO ja MARTINA LILLO said 11.koha.

Noorte vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes võistles 83 tantsupaari ja ROBIN ALEKSANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA said poolfinaali ning lõpetasid 10.kohaga.