Eestile Põhja-Euroopa 2015.a. MV-telt 4.koht!

18.detsembril toimusid Riias 2015.aasta Põhja-Euroopa meistrivõstlused , kus Eesti võistkond sai kokkuvõttes 4.koha! Esimeseks tuli Leedu , teiseks Läti ja kolmandaks Saksamaa.

Võistlustules olid Juunior 1 , Juunior 2 , Noorte , Täiskasvanute ja Seeniorite vanusegruppide paarid.

Mitmed tublid Eesti paarid said finaalidesse ning kogusid rohkelt punkte Eesti võistkonna jaoks.

Seeniorite Ladina-Ameerika tantsudes said 1.koha ja seega  tulid Põhja-Euroopa meistriteks ALEKSANDR KRASNIKOV ja REGINA VELBERG. OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA said 6.koha. Kokku võistles 10 paari.

Täiskasvanute standardtantsudes tulid MATTEO DEL GAONE ja KRISTIINA REINFELDT tublile 4.kohale 20 tantsupaari konkurentsis.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes said finaali ja 5.koha KARL GUTMANN ja AGNETA PUKK. Kokku võistles 47 paari.

Juunior 2 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes võistles 60 tantsupaari ning KRIS-JARLET KIVISAAR ja KATERINA MAIJOROVA said finaali ja tubli 6.koha.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes võistles 36 paari ja kaks Eesti tantsupaari said finaali! LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER said 2.koha ning ENRICO PIIRSALU ja SARAH SOFIE BARJABIN  6.koha.

Juunior 1 Ladina-Ameerika tantsudes oli võistlustules 43 paari ja jällegi said 2 Eesti paari finaali. KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA said 3.koha ja LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER 6.koha.