Del Gaone-Reinfeldt ja Abel-Galkina võitsid MK-etapid ning palju teisi häid tulemusi

18.-19.aprillil toimus Euroopas mitmeid MK-etappe ning Eesti tantsupaarid olid väga aktiivsed osalejad!

Kaks tantsupaari võitsid täiskasvanute MK-etapi ning mitmed paarid jõudsid finaalidesse ja poolfinaalidesse.

Itaalias , Olbias, võistles 53 tantsupaari ning täiskasvanute standardtantsudes MATTEO DEL GAONE-KRISTIINA REINFELDT tõid koju kuldmedali!

Samas toimunud proffide MK-etapil Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid JURI KAGAN – ANASTASIA SELIVANOVA 11 paari hulgas 2.koha!

Sloveenias , Ljubljanas, võistles 25 tantsupaari ning MADIS ABEL-ALEKSANDRA GALKINA said samuti kuldmedali!

Samas toimunud Noorte MK-etapil standardtantsudes võistles 30 tantsupaari ning WERNER ROBERT LAANEOTS – SILVIA SUSANNE BARJABIN saavutasid väga tubli 2.koha ning SIIM SAARIK – MARIA-ELISABETH LOOTUS 3.koha. Siim ja Maria-Elisabeth võistlesid ka Ladina-Ameerika tantsudes ning saavutasid 33 paari hulgas 4.koha.

Riias toimunud täiskasvanute MK-etapil Ladina-Ameerika tantsudes osales 54 tantsupaari ning väga tugevas konkurentsis saavutasid KONSTANTIN GORODILOV – DOMINIKA BERGMANNOVA 8.koha. Standardtantsudes osales 26 paari ning Konstantin ja Dominika said väga tubli 2.koha!

Alla 21 -aastaste vanusegrupis võistles Ladina-Ameerika tantsudes 27 paari ning selle vanusegrupi Eesti meistrid KIRILL MEDIANOV-ELISAVETA SEMJONOVA said 1.koha! ROBIN ALEKSANDER VESKUS-ANITA SYCHUGOVA said poolfinaali ning lõpetasid 9.-10.kohaga.

Noorte vanusegrupis osales Ladina-Ameerika tantsudes 30 tantsupaari ning 3 Eesti tantsupaari jõudsid poolfinaali . GEORG GREGOR GRITSAI-REBEKKA DUNGUROVA saavutasid 10.koha, ROBIN ALEKSANDER VESKUS-ANITA SYCHUGOVA 11.koha ning MARTIN RAKITA-VALERIA OVCHARENKO 12.koha.

Venemaal, Saint Peterburgis, võistles täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes 110 tantsupaari ning PAVEL GOLUBEV-YULIA STEPANOVA jõudsid finaali ning saavutasid väga tubli 6.koha! Standardtantsudes osales 96 tantsupaari ning ANDRES LIIV-KRISTIN VAHA jõudsid poolfinaali ning lõpetasid 9.kohaga.

Samas toimunud Noorte MK-etapil standardtantsudes osales 76 tantsupaari ning DANIIL BOCHKAREV -ULJANA REDCHITS saavutasid poolfinaalis 10.koha.

Sveitsis , Lausannes , toimus MK-etapp täiskasvanutele standardtantsudes , kus osales 25 tantsupaari. JACOPO CASOTTO – KRISTIN SÕBER jõudsid poolfinaali ning lõpetasid 10.kohaga.