EESTI 2015.a MEISTRIVÕISTLUSED LADINA-AMEERIKA TANTSUDES

14. veebruaril 2015 Tartus toimunud Eesti meistrivõistlustel Ladina-Ameerika tantsudes said  ka sel aastal meistriteks täiskasvanute vanusegrupis tantsuklubi Kreedo Dance tantsijad Konstantin Gorodilov ja Dominika Bergmannova. Täiskasvanute klassis teise koha said sarnaselt eelmisele aastale Juri Kagan ja Anastasia Selivanova tantsukoolist Tango, pronksile tulid Kirill Medianov ja Elisaveta Semjonova tantsuklubist Kreedo Dance.

Lasteklassis tuli esikohale tantsuklubide Flex ja Impulse ühispaar paar Konstantin Tužikov ja Arina Jakovleva, hõbemedali võitsid Ron Dobrjanski-Piirsalu ja Sofia Tšižova, tantsuklubist Leevi, kolmas koht kuulus tantsuklubi Dance Laboratorium paarile Renat Salahhov ja Alondra Poldov.

Juunior 1 klassi parimad olid Ruudi Veidemann ja Elika Zohhova tantsuklubist Kreedo Dance. Hõbemedali sai paar Ralf Hendrik Vaarend ja Katarina Grete Kuum tantsukoolist Laguun ning kolmas koht kuulub tantsuklubi Leevi paarile Leho Holm ja Marleen Lutter.

Juunior 2 vanuseklassis tuli esikohale tantsuklubi Prestige paar Rasmus Lang ja Martina Heimo, hõbemedali võitsid Kris Jarlet Kivisaar ja Katerina Maijorova tantsuklubist Leevi, kolmas koht kuulus tantsukool Laguun paarile Mark Richard Jürna ja Katriin Sõõrumaa.

Noored 1 vanuseklassis saavutasid kuldmedalid tantsuklubi Flex tantsijad Kaspar Karumaa ja Aleksandra Tužikova. Teisele kohale tantsisid end Robin Alexander Veskus ja Anita Sychugova tantsuklubist Kreedo Dance ning kolmandale Artjom Garbunov ja Eliisa Abramova tantsuklubist Danceline.

Vanuseklassis Noored 2 saavutasid meistritiitli Kirill Medianov ja Elisaveta Semjonova tantsuklubist Kreedo Dance, teisele kohale tulid Roland Roberto Zamfir ja Anabel Aunver – Dance Team Royal. Pronksmedali teenisid välja Andrey Davydik ja Julia Tepljashina tantsuklubist Kreedo Dance.

Seeniorid 1 vanusegrupis tuli esikohale tantsuklubide Impulse ja Kreedo Dance ühispaar Aleksandr Krasnikov ja Regina Velberg , teine koht kuulus paarile Väino Miil ja Lilian Kadaja-Saarepuu tantsuklubist Prestige ning kolmanda koha võitsid Heino Telling ja Greta-Eva Kalberg tantsuklubist Sinilind.

Seeniorid 2 vanusegrupis tantsisid end võidule Heino Telling ja Greta-Eva Kalberg tantsuklubist Sinilind. Teisele kohale tulid tantsukooli Danceline tantsijad Margus Krass ja Ruth Rosimannus. Kolmas koht läks tantsuklubi Sinilind tantsijatele Roman Voitehhovitš ja Jane Alber.

Seenior 3 ja 4 tantsisid võistluse koos kuid meistrid selgitati kummaski vanusegrupis eraldi:

Seenior 3 vanusegrupis tulid esikohale Revalia tantsukooli tantsijad Lembit ja Taimi Härma, teine koht kuulus paarile Raivo ja Mall Pöial tantsuklubist Minifox, kolmas koht Andrus ja Anu Jõeleht tantsuklubist RV Dance.

Seenior 4 arvestuses sai esikoha tantsuklubi Ritmo paar Siim ja Lili Saaret, teine koht Teet Areda ja Valentina Koort tantsuklubis Emerald, kolmas koht Henn Pärn ja Maia Sepper tantsuklubi Ritmo.

Kõik tulemused leiad  siit.