Eesti paarid 10-tantsu MM-idel poolfinaalis!

Reedel , 31.oktoobril , toimusid Riias kaks 10-tantsu Maailmameistrivõistlust ühel päeval: Täiskasvanute 10-tantsu MM ja Noorte 10-tantsu MM.

Eestit esindasid kaks selle aasta Euroopa Meistrivõistluste finalisti ning mõlemad tublid tantsupaarid jõudsid poolfinaali!

KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA , kes on 2014.aasta 10-tantsu Euroopa MV-te 5.koha omanikud , saavutasid Riias MM-il 8.koha. Hindamine toimus uue punktisüsteemi alusel ning Konstantin ja Dominika said 337.69 punkti , finaali pääsuks oleks vaja läinud 341.84 punkti. Osales 33 tantsupaari 33-st riigist. Maailmameistriteks krooniti Miha Vodicar-Nadiya Bychkova Sloveeniast. Euroopa Meistrid Jaak Vainomaa (Eestist) ja Taina Savikurki, kes esindavad Soomet, tulid kolmandaks.

Noorte Euroopa MV-te 6.koha omanikud VLADISLAV TAMMI ja ELISABETT GROSS tulid Riia MM-il 9.kohale. Finaali pääsust jäi puudu 11,02 punkti. Noorte Maailmameistriteks tantsisid end Sergey Rozhkov-Veronika Dichka Venemaalt. Osales 31 paari 31-st riigist.