GOC STUTTGART 2015

11.-15.augustil toimus juba 29. korda üks suurimaid tantsufestivale maailmas “German Open Championships 2015” Stuttgartis , Saksamaal. MK etapid toimusid 14-s erinevas kategoorias ning lisaks Saksamaa lahtised Meistrivõistlused kõikidele vanusegruppidele. Kokku osales festivalil 4500 tantsupaari.

Ka Eesti tantsupaarid olid aktiivsed osalejad ning tõid koju mitmeid häid ja väga häid tulemusi!

Proffide Ladina-Ameerika tantsudes esindasid Eestit JURI KAGAN ja ANASTASIA SELIVANOVA ning saavutasid 51 tantsupaari konkurentsis suurepärase 5.koha!

Grand Slam Standardtantsudes tõi kohale 258 tantsupaari ning parim Eesti paar MADIS ABEL – ALEKSANDRA GALKINA saavutasid samuti väga tubli 15.koha!

Grand Slam Ladina-Ameerika tantsudes oli veelgi paariderohkem – kokku 315 paari. Ning Eesti meistrid KONSTANTIN GORODILOV – DOMINIKA BERGMANNOVA jõudsid samuti veerandfinaali ning lõpetasid väga kõrge 16.kohaga!

Noorte vanusegrupi standardtantsude MK etapil osales 154 tantsupaari ning Eesti noorte meistrid WERNER ROBERT LAANEOTS ja SILVIA SUSANNE BARJABIN tantsisid end poolfinaali ning lõpetasid 10.kohaga!

Seenior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsude MK etapil osales 69 paari ning Eesti seeniorite meistrid ALEKSANDR KRASNIKOV ja REGINA VELBERG saavutasid poolfinaalis tubli 7.koha!

Kõikidele teistele vanusegruppidele toimusid Saksamaa lahtised Meistrivõistlused ning ka seal said Eesti tantsupaarid väga märkimisväärseid tulemusi!

Täiskasvanute standardtantsudes “Tõusvate Tähtede” vanusegrupis võistles 167 tantsupaari ning Eesti paar KIRILL MEDYANOV ja ELISAVETA SEMJONOVA said finaali ning saavutasid  1.koha!

Juunior 1 standardtantsudes asus võistlustulle 85 tantsupaari ning Eesti meistrid LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER saavutasid finaalis 4.koha! ENRICO PIIRSALU ja SARAH SOFIE BARJABIN said poolfinaali ning lõpetasid 12.kohaga.  Juunior 1 Ladina-Ameerika tantsudes , kus osales kokku 100 tantsupaari , said GEORGI KLEMENTJEV ja NICOLE KESNER poolfinaali ning lõpetasid 10.kohaga. Juunior 1 10-tantsu võistlustel saavutasid LEHO ja MARLEEN poolfinaalis 13.koha. Kokku võistles 85 tantsupaari.

Lapsed 2 standardtantsudes võistles kokku 62 tantsupaari ning RON DOBRJANSKI-PIIRSALU ja SOFIA TSIZOVA said finaali ning lõpetasid  7.kohaga ! Lapsed 2 Ladina-Ameerika tantsudes said RON ja SOFIA poolfinaalis 15.koha.

Lapsed 1 standardtantsudes võistes 27 tantsupaari ning EMIL KOROTIN ja EVELINA BONDARENKO said finaali ning lõpetasid tubli 6.kohaga!  Lapsed 1 Ladina-Ameerika tantsudes osales 32 tantsupaari ning EMIL ja EVELINA said poolfinaali ning lõpetsid 7.kohaga. Lapsed 1 6-tantsu võistlustel võistles 31 paari ning ALEKSEI SITNIKOV ja ANASTASSIA SALAMATOVA said 9.koha!