Häid tulemusi mitmelt poolt Euroopast!

17. november 2015

13.-15.novembril toimus kolm suurt traditsioonilist suurturniiri Itaalias , Poolas ja Prantsusmaal ning Eesti paarid olid jällegi mitmel pool finaalis ja poodiumil!

Pomezias , Itaalias , toimusid MK-etapid kõikidele vanusegruppidele . Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes osales 119 tantsupaari ning KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA jõudsid tugavas konkurentsis finaali ning lõpetasid väga tubli 4.kohaga!

Täiskasvanute standardtantsudes võistles 87 tantsupaari ning MATTEO DEL GAONE ja KRISTIINA REINFELDT jõudsid poolfinaali ning lõpetasid tubli 8.kohaga!

Noorte Ladina-Ameerika tantsudes võistles 53 tantsupaari ning GEORG GREGOR GRITSAI ja REBEKKA DUNGUROVA jõudsid finaali ning saavutasid väga tubli 5.koha. Nad võistlesid kaasa ka alla 21-aastaste seas ning jõudsid ka seal 34 tantsupaari hulgas finaali ning lõpetasid väga tubli 4.kohaga!

Noorte standardtantsudes asus võistlema 26 tantsupaari  ning MARK DORFMANN ja EVA-MARIA KESNER saavutasid 9.koha. MARK ja EVA-MARIA võistlesid ka alla 21-aastaste tantsijate hulgas ning saavutasid 31 tantsupaari hulgas tubli 7.koha.

MK etapp toimus ka Juunior 1 vanusegrupile , kus Ladina-Ameerika tantsudes võistles 11 paari ning GEORGI KLEMENTJEV ja NICOLE KESNER saavutasid tubli 2.koha! Standardtantsudes osaleski  vaid 1 tantsupaar : GEORGI ja NICOLE ning seega said nad seal esikoha.

Varssavis, Poolas, toimusid MK-etapid täiskasvanutele. Standardtantsudes asus võistlustulle 71 tantsupaari ning MADIS ABEL-ALEKSANDRA GALKINA jõudsid tihedas konkurentsis finaali ning lõpetasid väga tubli 5.kohaga! KIRILL MEDIANOV – ELISAVETA SEMJONAVA jõudsid poolfinaali ning lõpetasid 10.kohaga. KIRILL ja ELISAVETA võistlesid ka Ladina-Ameerika tantsudes , kus 46 tantsupaari hulgas said väga tubli 4.koha!

Samuti toimusid MK-etapid Pariisis , Prantsusmaal. Täiskasvanute standardtantsudes osales seal 36 tantsupaari ning ERGO LÜKK – BAILE ORB jõudsid poolfinaali ning lõpetasid 11.kohaga!

Noorte standardtantsudes oli võistlemas 9 paari ning JAREK TOIGER – REELIKA TRAKS saavutasid tubli 2.koha! Ladina-Ameerika tantsudes võistles 14 tantsupaari ning JAREK ja REELIKA said 7.koha.