Häid uudiseid Antwerpenist

30.01-1.02. toimus Antwerpenis traditsiooniline suurvõistlus , kus osalesid mitmed tantsupaarid ka Eestist. Võistluste raames toimus kaks Maailmameistrivõistlust Seenioritele ning MK-etapid mitmetele vanusegruppidele.

Seenior 1 vanusegrupi 10-tantsu Maailmameistrivõistlustel esindasid Eestit Oleg Sadõrev ja Tatjana Krõlova ning saavutasid 49 tantsupaari konkurentsis väga tubli 14.koha!

Seenior 3 vanusegrupi Standardtantsude Maailmameistrivõistlustel osales kokku 157 tantsupaari ning Eestit esidasid 2 tantsupaari. Andres ja Anu Jõeleht said 123.-127. koha ning Nikolay ja Alla Voronoi 132.-134. koha.

Samas toimunud täiskasvanute MK-etapil standardtantsudes võistles 61 tantsupaari ning Eesti esindajad Matteo Del Gaone ja Kristiina Reinfeldt lõpetasid  kõrge 10.kohaga.

Seenior 2 MK-etapil Ladina-Ameerika tantsudes võistles kokku 24 tantsupaari ning Oleg Sadõrev-Tatjana Krõlova jõudsid finaali ning saavutasid 6.koha!

Samuti olid edukad meie seeniortantsijad Aleksandr Krasnikov-Regina Velberg , kes Seenior 1 Ladina-Ameerika tantsudes saavutasid 33 paari konkurentsis 9.-10.koha.

Oleg Sadõrev – Tatjana Krõlova pilt Fotosioonilt