Head tulemused Riiast, Kaunasest ja Veronast.

23.-24.aprillil toimusid MK-etapid Riias , Kaunases ja Veronas , kus ka Eesti paarid väga edukalt võistlesid!

Veronas, Itaalias, toimus MK-etapp täiskasvanute standardtantsudes , kus 52 tantsupaari hulgas said ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA väga tubli 2.koha!

Riias toimusid MK-etapid noortele ja juunioritele , kus osales eriti palju Eesti noori.

Noorte standardtantsudes võistles 26 paari ning ERIK HERBERT LÕHMUS ja ANNIKA TALVET said suurepärase 1.koha! KASPAR KALDARU ja EVA KOLEKTOR said 5.koha ning poolfinaali sai veel 4 Eesti tantsupaari. ROBIN ALEXANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA said 8.koha, MARTIN RAKITA ja VALERIA OVCHARENKO 9.koha, KEIT VAHER ja KATERINA MAIJOROVA 11.koha ning KAIRO KÕRGEND – LIIS REHEMAA 12.koha.

Noorte Ladina-Ameerika tantsudes said GEORG GREGOR GRITSAI ja REBEKKA DUNGUROVA finaali ning lõpetasid 7.kohaga. ROBIN ALEXANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA said 8.koha , KASPAR KALDARU ja EVA KOLEKTOR 10.-11.koha. Kokku võistles 34 tantsupaari.

Ka Juunior 2 vanusegrupis olid Eesti noored väga edukad. Standardtantsudes osales 21 paari ja 4 Eesti paari jõudsid finaali ning veel 3 poolfinaali. KRIS-JARLET KIVISAAR ja MARIA-ELISABETH LOOTUS said väga tubli 2.koha! RASMUS LANG ja MARTINA HEIMO 3.koha , KARL GUTMANN ja AGNETA PUKK 4.koha ning LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER 6.koha! Poolfinaalis said JAN DZEMESJUK – ELIKA ZOHHOVA 9.koha , DANIIL UIBO-ANGELIKA ARNO 10.koha, KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA 11.koha.

Juunior 2 Ladina-Ameerika tantsudes said LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER finaali ning tubli 4.koha ! RASMUS LANG ja MARTINA HEIMO said poolfinaalis 7.koha , KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA 8.koha, JAN DZEMESJUK – ELIKA ZOHHOVA 9.koha. Kokku võistles 28 paari.

Samuti võistlesid Kaunases mitmed Eesti paarid ning tõid koju häid tulemusi!

Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes võistles 16 tantsupaari ja RANNAR EDOVALD ja MARI-LIIS METS said poolfinaali ning 10.koha.

Noorte standardtantsudes võistles 15 paari ning OLIVER PAJUS ja HELENA VILLMANN said 9.koha.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 25 paari ning VILLE VILTOK ja KRISTEL SAARKOPPEL said 10.-11.koha , ALARI AMELJUSENKO ja SANDRA KALLAS 12.koha.

Juunior 2 Ladina-Ameerika tantsudes võistles kokku 30 paari ning MARK RICHARD JÜRNA ja KATRIIN SÕÕRUMAA said finaali ning tubli 6.koha!

Juunior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes osales 11 tantsupaari ning RENAT SALAHHOV ja ALONDRA POLDOV said 11.koha.