WDSF MK-etapid Seenioritele Tallinnas!

23.aprillil korraldas tantsuklubi “Ritmo” juba 20-ndat aastat järjest tantsuturniiri seenioritele . Võistlus toimus Tallinnas ning juubeli puhul oli võistlus eriti suurejooneline!

“RITMO XX” raames toimusid esmakordselt WDSF Maailma Karikavõistluste etapid kõikidele seeniorite vanusegruppidele nii standard – kui Ladina-Ameerika tantsudes. Eestis pole veel kunagi korraga nii palju seeniorpaare võistelnud!

Kokku osales võistlustel 152 tantsupaari 13-st erinevast riigist.
Kõige rohkearvulisem olid Seenior 3 vanusegrupp : 39 tantsupaari 11-st riigist!

Seenior 1 standardtantsudes osales 18 paari 9-st riigist. HELMET TOOTS ja ELENA SÜGIS said finaali ning saavutasid väga tubli 5.koha!

Seenior 1 Ladina-Ameerika tantsudes osales 12 paari 4-st erinevast riigist . Eesti paarid kahjuks siin ei osalenud.

Seenior 2 vanusegrupis osales kõige rohkem Eesti paare ning ka tulemused olid kõige paremad!
Standardtantsudes asus võistlustulle 36 paari 10-st erinevast riigist. Koguni 3 Eesti paari jõudsid finaali! TIIT HINDPERE ja ENE HINDPERE said suurepärase 1.koha! OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA said samuti väga tubli 2.koha ning INDREK KASAK ja KRISTINE-KRISTI KASAK said tubli 4.koha!

Seenior 2 Ladina-Ameerika tantsudes võistles 21 paari 6-st riigist. OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA said ka siin finaali ning lõpetasid väga tubli 2.kohaga! Veel 3 Eesti paari said poolfinaali : HEINO TELLING ja GRETA-EVA KALBERG saavutasid tubli 9.koha, IGOR BALASOV ja MARIA JERONEN 11.koha ning MARGUS KRASS ja RUTH ROSIMANNUS 12.koha.

Seenior 3 vanusegrupi standardtantsudes alustas võistlemist 39 tantsupaari 11-st riigist. Siin saidANDRES JÕELEHT ja ANU JÕELEHT finaali ning saavutasid väga tubli 6.koha!

Seenior 4 vanusegrupi standardtantsudes osales 15 tantsupaari 6-st erinevast riigist. Siin sai üks Eesti tantsupaar finaali ning kaks poolfinaali. TOIVO PURDE ja MARE SOKOLOVA said tubli 6.koha ! JOHANNES ORG ja NATALJA ORG said 10.koha ning HENN PÄRN ja MAIA SEPPER 12.koha.