Helsinki Open 2015

19. oktoober 2015

17.-18.oktoobril toimus Helsinkis , Soomes , traditsiooniline suurturniir “Helsinki Open 2015” , mille raames toimusid ka mitmed MK etapid täiskasvanutele , noortele ja seenioritele. Eesti tantsupaare osales palju ning ka tulemused olid rõõmustavad!

Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes osales 50 tantsupaari ning KONSTANTIN GORODILOV – DOMINIKA BERGMANNOVA jõudsid finaali ning saavutasid väga tubli 4.koha!

Noorte standardtantsudes võistles 33 tantsupaari ning üks Eesti paar jõudis finaali ning üks poolfinaali! JAREK TOIGER – REELIKA TRAKS saavutasid finaalis väga tubli 3.koha ning KAIRO KÕRGEND-LIIS REHEMAA poolfinaalis 10.-11.koha.

Noorte Ladina-Ameerika tantsudes võistles 30 paari ning ka siin jõudis Eesti paar finaali! RANDO KURIKS ja ANASTASIJA BEZUGLAJA saavutasid tubli 4.koha!

Seenior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes asus võistlustulle 20 tantsupaari ning ALEKSANDER KRASNIKOV ja REGINA VELBERG saavutasid väga tubli 3.koha!

Seenior 1 standardtantsudes võistles 21 paari ning OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA jäid napilt ühe punktiga finaalist välja ja lõpetasid tubli 7.kohaga.

Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 34 tantsupaari ning Eesti paar tõusis siingi poodiumile! OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA saavutasid väga tubli 2.koha!

Seenior 2 Ladina-Ameerika tantsudes osales 21 tantsupaari ning siin saavutasid OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA 3.koha! HEINO TELLING ja EVA-GRETA KALBERG jõudsid poolfinaali ning lõpetasid samuti tubli 11.kohaga.