Jälle üks edukas nädalavahetus

10. november 2014

8.-9.novembril toimusid mitmed MK etapid mitmel pool maailmas. Ja jälle on põhjust rõõmustada , sest üks Eesti paar saavutas MK-etapil esikoha ning mitmed paarid jõudsid finaali ning poolfinaali.

Nimelt Eesti meistrid Kontantin Gorodilov ja Dominika Bergmannova võistlesid Poolas , Warssavis, MK etapil Ladina-Ameerika tantsudes ning võitsid 1.koha 49 paari konkurentsis! Sellega teenisid nad 350 punkti juurde ning tõusid  19.kohale maailma jooksvas edetabelis.

Samas toimus ka MK etapp standardtantsudes ning meie noorte vanusegrupi Euroopa meistrid Madis Abel- Aleksandra Galkina saavutasid täiskasvanute konkurentsis 3.koha 42 paari hulgas. Sander Seppik-Kaari Kink tantsisid end samal võistlusel 9-11.kohale.

Madis ja Aleksandra juhivad ülekaalukalt maailma jooksvat edetabelit noorte vanusegrupis, Sander ja Kaari on 4.kohal. Täiskasvanutes on Abel-Galkina juba kõrgel 49. kohal!

MK etapid toimusid ka Pariisis . Standardtantsudes saavutasid Ergo Lükk-Baile Orb tubli 3.koha 49 tantsupaari hulgas, teenisid 315 punkti ning on maailma jooksvas edetabelis 76.kohal.

Ladina-Ameerika tantsudes tantsisid  Eesti alla 21-aastaste Ladina-Ameerika tantsude meistrid Roberto Roland Zamfir-Anabel Aunver täiskasvanute hulgas ning saavutasid samuti väga tubli 6.koha 51 paari hulgas.

Itaalias , Pomezias, võistles MK etapil 98 tantsupaari ning Eestit esindajad Matteo Del Gaone – Kristiina Reinfeldt saavutasid 10. koha , teenisid 308 punkti ning on maailma jooksvas edetabelis 45.kohal.

Huviga ootame järgmist nädalavahetust , kus toimuvad täiskasvanute Maailmameistrivõistlused Standardtantsudes Austrias , Viinis ning Seenior 2 vanusegrupi standardtantsude MM Kanadas , Vancouveris. Hoiame Eesti tantsupaaridele pöialt!