Jälle üks edukas nädalavahetus!

21.-22.mail toimusid mitmed MK-etapid, kus Eesti paarid jälle vapralt Eestit esindasid.

Chiassos, Shveitsis, toimusid MK-etapid täiskasvanutele, noortele ja juunioritele. Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes võistles kokku 55 paari. KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA said finaali ning saavutasid suurepärase 1.koha!

Täiskasvanute standardtantsudes võistles 37 paari ning kaks Eesti tantsupaari said finaali. ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA said tubli 3.koha ning KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA said kohe nende järel 4.koha.

Alla 21-aastaste grupis võistles standardtantsudes 10 paari ning MARTIN RAKITA ja VALERIA OVCHARENKO said tubli 2.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 27 paari ning ka siin said MARTIN ja VALERIA finaali ning lõpetasid 6.kohaga.

Noorte vanusegrupi standardtantsudes osales 15 paari ja kaks tantsupaari Eestist said taas finaali. KASPAR KALDARU ja EVA KOLEKTOR said tubli 2.koha ning MARTIN RAKITA ja VALERIA OVCHARENKO 3.koha. Noorte Ladina-Ameerika tantsudes tulid MARTIN ja VALERIA 38 paari hulgas 10.-11.kohale.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles 12 paari ning SAVELI KOROSTELJOV ja AMINAT-TOITA DUNGUROVA said 8.koha.
Rumeenias, Bucharestis, võistles noorte vanusegrupi standardtantsudes 33 paari ning ERIK HERBERT LÕHMUS ja ANNIKA TALVET said finaalis tubli 3.koha! ERIK HERBERT ja ANNIKA võistlesid ka täiskasvanutes, kus nad saavutasid 47 paari hulgas 12.koha.
Tśehhis, Olomoucis, käisid võistlemas Juunior 1 vanusegrupi tantsijad. KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS saavutasid standardtantsudes 13 tantsupaari hulgas tubli 5.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 15 paari ning seal said KRISTOFER ROBIN ja KRETEL samuti tubli 5.koha.