Jälle üks edukas nädalavahetus!

17. oktoober 2016

14.-16.oktoobril toimus mitmeid MK-etappe Euroopas , kus Eesti paarid edukalt võistlesid!

Elblagis , Poolas , võistles täiskasvanute standardtantsudes 58 paari . MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA said finaali ning saavutasid suurepärase 2.koha! KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA said poolfinaali ning lõpetasid tubli 12.kohaga.
Samas toimunud täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes võistles 53 paari ning siin saavutasid KONSTANTIN ja DOMINIKA väga kõrge 3.koha!

Elblagis võistlesid ka noored , kus standardtantsudes oli 31 paari ning ERIK HERBERT LÕHMUS ja ANNIKA TALVET said tubli 7.koha ning KRIS-JARLET KIVISAAR ja MARIA-ELISABETH LOOTUS said 10.koha.

Elblagi Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 28 paari ning siin said KRIS-JARLET ja MARIA-ELISABETH tubli 4.koha ning LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER 8.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 27 paari ja siin said LEHO ja MARLEEN väga tubli 3.koha!

Antalyas , Türgis , võistlesid väga vapralt meie seeniorid ja juuniorid ja lapsed!

Lapsed 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles 10 paari ning JOOSEP SAAR ja KRISTIIN SÕÕRUMAA said väga tubli 1.koha! Ladina-Ameerika tantsudes võistles 12 paari ning siin said JOOSEP ja KRISTIIN samuti 1.koha!

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes osales 7 paari ja ka siin sai Eesti paar KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS 1.koha ! VAIKO VILLIAM TUUL ja ELIISE RETI said tubli 2.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 8 paari ning KRISTOFER ROBIN ja KRETEL said 2.koha ning VAIKO VILLIAM ja ELIISE RETI 5.koha.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 5 paari ja ALARI AMELJUSENKO ja SANDRA KALLAS tõid koju kuldmedalid! Ladina-Ameerika tantsudes oli paare 14 ning ALARI ja SANDRA said 2.koha.

Seenior 1 vanusegrupi standardtantsudes asus võistlema 7 paari ning KULNO KABRAL ja MONIKA KABRAL said 4.koha.

Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 21 paari ja siin said KULNO ja MONIKA tubli 9.koha. Ladina-Ameerika tantsudes oli 9 paari ning OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA said tubli 2.koha!

Chisinaus , Moldovas, võistlesid meie noored. Noorte standardtantsudes oli 17 paari ning KAIRO KÕRGEND ja LIIS REHEMAA said tubli 4.koha. Ladina-Ameerika tantsudes osales 31 paari ja siin lõpetasid KAIRO ja LIIS 11.kohaga.

Peterburgis , Venemaal , toimus samuti MK-etapp noortele standardtantsudes . 23 paari hulgas said OLIVER PAJUS ja HELENA VILLMANN 9.koha.