LITHUANIAN OPEN 2016

2.-4. detsembril toimus Leedus, Vilniuses, juba 16.korda rahvusvaheline tantsuturniir “ Lithuanian Open 2016”, mille raames olid MK-etapid mitmetele vanusegruppidele. Loomulikult olid kohal ka tublid Eesti tantsupaarid ning tõid koju häid tulemusi!

Täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes võistles 56 tantsupaari ja kaks Eesti paari said finaali. KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA lõpetasid väga kõrge 3.kohaga ning KIRILL MEDIANOV ja ELISAVETA SEMJONOVA said 6.koha.

Täiskasvanute standardtantsudes osales 30 paari ja siin said KIRILL ja ELISAVETA suurepärase 3.koha ning KONSTANTIN ja DOMINIKA tubli 4.koha. ILJA ROTAR ja SILVIA SUSANNE BARJABIN lõpetasid 11.kohaga.

Juunior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes asus võistlema 38 tantsupaari ning MK-etapivõit tuli Eestisse! ROBERT VEIDE ja AMANDA REBECA PADAR said suurepärase 1.koha! RON DOBRJANSKI -PIIRSALU ja SOFIA TSHIZHOVA said tubli 5.koha.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes said RON ja SOFIA 29 paari seas väga tubli 3.koha. MARCO KINDSIGO ja LISETE MARJAPUU jäid jagama 8.-9.kohta ning 10.koha saavutasid KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes osales 32 paari. LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER said finaali ning lõpetasid väga tubli 3.kohaga!

Juunior 2 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes võistles 29 paari. Siin said ROBERT VEIDE ja AMANDA REBECA PADAR 5.koha ning LEHO ja MARLEEN 11.-12.koha.

Noorte vanusegrupi standardtantsudes osales aga 37 tantsupaari ning ka siin said kaks Eesti paari finaali! ILJA ROTAR ja SILVIA SUSANNE BARJABIN lõpetasid väga tubli 3.kohaga ning ERIK HERBERT LÕHMUS – ANNIKA TALVET said 5.koha.