Tublid tulemused mitmelt poolt Euroopast!

2.-3.aprillil toimus mitmeid MK-etappe mitmes Euroopa linnas, kus ka Eesti paarid aktiivselt osalesid. Häid tulemusi tõid koju nii juuniorid, seeniorid, noored kui ka täiskasvanud! Esikoha tõid koju aga Eesti juuniorid!

Klaipedas, Leedus, võistles Juunior 1 vanusegrupi Ladina-Ameerika tantsudes 11 tantsupaari ja 3 Eesti paari said finaali. ROBERT VEIDE ja AMANDA REBECA PADAR saavutasid suurepärase 1.koha! RON DOBRJANSKI-PIIRSALU ja SOFIA TSHIZHOVA said Ladina-Ameerika tantsudes 3.koha ja standardtantsudes samuti 3.koha! KRISTOFER ROBIN MAASALU ja KRETEL KURS saavutasid standardtantsudes 4.koha ja ladinas 5.koha! Standardtantsudes võistles kokku 10 paari.

Klaipedas toimusid MK-etapid ka Juunior 2 vanusegrupile. Standardtantsudes võistles 25 tantsupaari ning KARL GUTMANN ja AGNETA PUKK saavutasid tubli 4.koha! Ladina-Ameerika tantsudes jagasid KARL ja AGNETA 11.-12.kohta. RASMUS LANG ja MARTINA HEIMO said standardtantsudes 5.koha ja ladinas 6.koha. LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER said poolfinaali ning lõpetasid standardis 7.-8.kohaga ning ladinas 8.kohaga. KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA saavutasid Ladina-Ameerika tantsudes 10.koha. KARMO VIHERPUU ja GRETE LABUNSKI said standardtantsudes poolfinaali ning lõpetasid 13.kohaga. Kokku võistles Ladina-Ameerika tantsudes 24 paari.

Bucharestis, Rumeenias, võistlesid meie noored ja täiskasvanud. Täiskasvanute standardtantsudes osales 81 paari ning MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA saavutasid väga tubli 3.koha!
Noorte vanusegrupi standardtantsudes võistles 53 tantsupaari ning WERNER ROBERT LAANEOTS ja SILVIA SUSANNE BARJABIN saavutasid samuti väga tubli 3.koha!

Lubljanas, Sloveenias, olid võistlustules nii noored, juuniorid kui ka seeniorid. Noorte standardtantsudes võistles 26 paari ning JAREK TOIGER ja REELIKA TRAKS said tubli 2.koha!
Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes said RAGNAR TRAKS ja KRISTINA VOLT 22 paari hulgas samuti tubli 2.koha! Ladinas said RAGNAR ja KRISTINA 4.koha 32 paari hulgas.
Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles 35 paari ning INDREK KASAK ja KISTINE-KRISTI KASAK said poolfinaali ning tubli 9.-10.koha.

Venemaal, Lobnyas, toimusid MK-etapid noortele ja täiskasvanutele. Noorte standardtantsudes võistles 13 paari ning DANIIL BOCHKAREV ja ULJANA REDCHITS saavutasid tubli 2.koha! Täiskasvanute hulgas võistles 19 paari ning DANIIL ja ULJANA said poolfinaali ning lõpetasid 7.kohaga.