WDSF TALLINN OPEN 2015

28.-29.novembril toimus Saku Suurhallis rahvusvaheline tantsuturniir “WDSF Tallinn Open 2015” , kus võistlustulle asusid pea kõik vanusegrupid. MK etapid toimusid täiskasvanutele , noortele , juunioritele ja Seenior 2 vanusegrupile.

Täiskasvanute standardtantsudes osales kokku 46 tantsupaari. MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA tantsisid end finaali ning saavutasid suurepärase 1.koha!

MATTEO DEL GAONE ja KRISTIINA REINFELDT said poolfinaali ning lõpetasid tubli 12.kohaga.

Noorte standardtantsudes võistles 34 tantsupaari. Kaks Eesti tantsupaari said finaali ning veel kaks poolfinaali. Lõpptulemusena saavutasid WERNER ROBERT LAANEOTS ja SILVIA SUSANNE BARJABIN väga tubli 2.koha , ERIK HERBERT LÕHMUS ja ANNIKA TALVET 5.koha , KEIT VAHER ja LISLOTTE MINEJEV 10.koha ning KAIRO KÕRGEND ja LIIS REHEMAA 11.-12.koha.

Noorte Ladina-Ameerika tantsudes võistles 42 tantsupaari ning ROBIN ALEXANDER VESKUS ja ANITA SYCHUGOVA said tubli 9.-10.koha. RANDO KURIKS ja ANASTASIJA BEZUGLAJA said samuti poolfinaali ning lõpetasid 12.kohaga.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes alustas võistlust 42 tantsupaari . RASMUS LANG ja MARTINA HEIMO said finaali ning saavutasid tubli 6.koha. OLLE VILTOK ja ANNA BRITA ANI lõpetasid 9.kohaga.

Juunior 2 Ladina-Ameerika tantsudes said RASMUS LANG ja MARTINA HEIMO 9.koha , KRIS-JARLET KIVISAAR ja KATERINA MAIJOROVA 10.koha ning ROBERT LEHT ja MIRJAM KOCH 12.koha. Kokku võistles 35 paari.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes tuli kaksikvõit Eestisse! LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER saavutasid väga tubli 1.koha ning ENRICO PIIRSALU ja SARAH SOFIE BARJABIN 2.koha. Poolfinaali sai veel 4 Eesti tantsupaari . ALARI AMELJUSHENKO ja SANDRA KALLAS said 7.koha, KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA 8.koha, ILJA TICHTCHENKO ja IRIS MURUMETS 9.koha ning ARTTI OSKAR MAASIK ja ELISABETH BERMAN 10.-11.koha. Kokku võistles 30 tantsupaari.

Juunior 1 Ladina-Ameerika tantsudes said 3 Eesti paari finaali ning 4 paari poolfinaali. LEHO HOLM ja MARLEEN LUTTER olid ka siin võidukad ja saavutasid 1.koha! ROBERT VEIDE ja AMANDA REBECA PADAR said samuti tubli 3.koha! KARL-KRISTOFER KIVISALU ja MARLEEN BARKALA said tubli 6.koha. Poolfinaalis said ARTTI OSKAR MAASIK ja ELISABETH BERMAN 9.-10.koha , ANDREAS LEPISTE ja ANNELI LINDAM 11.koha , RENAT SALAHHOV ja ALONDRA POLDOV 12.koha ning ILJA TICHTCHENKO ja IRIS MURUMETS 13.koha. Võistlustest võttis osa 26 paari.

Seenior 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles kokku 15 tantsupaari ja Eesti tantsupaarid olid aktiivsed osalejad! Finaali sai kaks ning poolfinaali viis tantsupaari Eestist. OLEG SADÕREV ja TATJANA KRÕLOVA saavutasid väga tubli 2.koha ja INDREK KASAK ja KRISTINE-KRISTI KASAK tubli 4.koha! Poolfinaalis said HEINO TELLING ja GRETA-EVA KALBERG 7.koha , ANDRES JÕELEHT ja ANU JÕELEHT 8.koha , JANNO SEMIDOR ja KIIE SEMIDOR 9.koha , TOOMAS KALDASAUN ja HELI KALDASAUN 10.koha ning AIVO TUVI ja SIGNE SAARVA 11.-12.koha.