Alassio Open 2015

26.-29.juunil toimus traditsiooniline suurvõistlus Alassios , Itaalias. MK-etapid toimusid pea kõikidele vanuseruppidele ning Eesti paarid olid jällegi väga edukad!

Täiskasvanute MK-etapil standardtantsudes osales 49 tantsupaari ning  MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA saavutasid suurepärase 2.koha!

Noorte vanusegrupi standardtantsudes võistles 26 tantsupaari ning WERNER ROBERT LAANEOTS – SILVIA SUSANNE BARJABIN jõudsid finaali ning lõpetasid tubli 5.kohaga.

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes jõudis 1 Eesti paari poolfinaali ning 2 paari finaali . KERT KULLAMAA – CAROLY JÄNES ning RASMUS LANG – MARTINA HEIMO said finaali ning lõpetasid vastavalt 6. ja 7.kohaga. KRIS-JARLET KIVISAAR – KATERINA MAIJOROVA said 10.koha. Kokku võistles 26 tantsupaari. Ladina-Ameerika tantsudes võttis osa 30 tantsupaari ning 2 tantsupaari said poolfinaali. KERT ja CAROLY lõpetasid 10.kohaga ning RASMUS ja MARTINA 12.kohaga. Veel toimus seal ka 10-tantsu MK-etapp , kus võistlustulle asus 14 tantsupaari. Poolfinaali jõudis 2 Eesti paari : KARL GUTMANN ja AGNETA PUKK said 10.koha ning KRIS-JARLET ja KATERINA 8.koha. Ja finaali jõudis samuti 2 Eesti tantsupaari : RASMUS ja MARTINA said 6.koha ning KERT ja CAROLY lõpetasid tubli 4.kohaga.

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes oli osalejaid kokku 16 tantsupaari. ENRICO PIIRSALU-SARAH SOFIE BARJABIN saavutasid tubli 5.koha , KARL-KRISTOFER KIVISALU – MARLEEN BARKALA 9.koha ning LEHO HOLM – MARLEEN LUTTER 12.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 17 tantsupaari ning LEHO JA MARLEEN saavutasid tubli 5.koha, KARL-KRISTOFER ja MARLEEN said 6.koha , ROBERT VEIDE- AMANDA REBECA PADAR 8.-9. koha . 10-tantsu MK-etapil osales kokku 13 paari. Ja tulemused olid järgmised: LEHO ja MARLEEN 4.koht , KARL-KRISTOFER ja MARLEEN 7.-8.koht ning ENRICO ja SARAH SOFIE 9.koha.

Laste vanusegrupi standardtantsudes võttis osa 18 tantsupaari ning väikesed Eesti tantsijad olid eriti tublid! RON DOBRJANSKI-PIIRSALU ja SOFIA TSHIZHOVA võitsid kuldmedali! MARIO PIIRSALU – LINDA REBANE said tubli 7.koha , RICHARD ERIC RINNE ja MARIE-HELEEN PAIS 10.koha ning ALEKSANDER JOHANSON – ADRIANA JOHANSON 11.koha. Ladina-Ameerika tantsudes oli kokku 22 paari ning RON ja SOFIA said 3.koha ehk pronksmedali! MARIO ja LINDA said 10.koha, RICHARD ERIC ja MARIE-HELEEN 11.koha ning MARKUS ANDREAS OTSMAA ja KATERIN MATVEJEVA 12.koha.