Eesti noored tantsijad olid edukad Ungaris!

20.-21.juunil toimus mitmeid MK-etappe noortele ja juunioritele Szegedis, Ungaris. Tore , et Eesti noored tantsijad olid jällegi väga edukad!

Noorte standardtantsudes võistles kokku 32 tantsupaari. JAREK TOIGER – REELIKA TRAKS said finaali ja tõid koju pronksmedalid! “Rising Star” vanusegrupis võistles 18 tantsupaari ning JAREK ja REELIKA tõusid jällegi poodiumile ja ning saavutasid lausa 1.koha!

Juunior 1 vanusegrupi standardtantsudes saavutasid RAGNAR TRAKS – KRISTINA VOLT väga tubli 2.koha , ALEX-DANIEL NÕMMEMEES – MILEENE VARIK said poolfinaali ja lõpetasid 7.kohaga. Kokku võistles 17 paari. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 20 tantsupaari ning seal jõudsid mõlemad paarid finaali . RAGNAR ja KRISTINA saavutasid 3.koha ning ALEX-DANIEL ja MILEENE 4.koha!

Juunior 2 vanusegrupi standardtantsudes võistles 21 tantsupaari ning ROBERT LEHT – MIRJAM KOCH said poolfinaali ning lõpetasid 7.-9.kohaga. Ladina-Ameerika tantsudes, 24 tantsupaari hulgas, saavutasid ROBERT ja MIRJAM 9.koha.

Hong Kongis toimus 21.juunil GRAND SLAM standardtantsudes täiskasvanutele. Sellest suurvõistlusest võttis osa 67 tantsupaari ning tugevas konkurentsis saavutasid MADIS ABEL – ALEKSANDRA GALKINA 16.koha. Võitsid Euroopa ja Maailmameistrid Simone Segatori ja Annette Sudol Saksamaalt.