MK-etapid Lätis, Itaalias ja Poolas

10. november 2016

4.-6. novembril toimusid mitmed MK-etapid Lätis, Poolas ja Itaalias, kus Eesti tantsupaarid edukalt esinesid.

Itaalias, Budrios, võistles täiskasvanute standardtantsudes 96 tantsupaari. ANDRES LIIV ja KRISTIN VAHA said finaali ning lõpetasid väga kõrge 2.kohaga!

Poolas, Varssavis, võistles täiskasvanute Ladina-Ameerika tantsudes 57 paari. KONSTANTIN GORODILOV ja DOMINIKA BERGMANNOVA said finaali ning saavutasid väga kõrge 2.koha.
Täiskasvanute standardtantsudes osales 63 tantsupaari ning siin said MADIS ABEL ja ALEKSANDRA GALKINA väga tubli 4.koha!

Poolas võistlesid ka noorte vanusegrupi paarid. Standardtantsudes osales 29 paari. ILJA ROTAR ja SILVIA SUSANNE BARJABIN said 4.koha ning KASPAR KALDARU ja EVA KOLEKTOR 9.koha. Ladina-Ameerika tantsudes võistles 45 paari ning KASPAR ja EVA jõudsid poolfinaali ja said 13.koha.

Lätis, Riias, võistles noorte vanusegrupi standardtantsudes 32 paari ja kaks Eesti paari said poolfinaali. KRIS JARLET KIVISAAR ja MARIA ELISABETH LOOTUS said 7.koha ning VILLE VILTOK ja KRISTEL SAARKOPPEL 12.koha. Ladina-Ameerika tantsudes said 41 paari hulgas GEORG GREGOR GRITSAI ja REBEKKA DUNGUROVA tubli 8.koha.