Soengu ja meigikoolitus tantsijatele 24.-25.nov

10. november 2016

Kallid tantsijad

24.-25. november on Tallinnas taaskord maailmas väga tunnustatud võistlustantsijate meigi- ja soenguspetsialist Anastasija Sergijevskaja.

Toimub võistlussoengute koolitus neile, kes soovivad õppida kuidas käib kõrgetasemelise võstlussoengu tegemine tüdrukule. Esimesel päeval õpitakse madala soengu tegemist ja sellega kaasnevaid eripärasid, teisel päeval kavas kõrge soeng ja krunnide erinevad variandid. Mõlema puhul vaadatakse läbi stilistikat, mida tuleks arvestada valiku tegemisel, õpitakse analüüsima erinevaid tüüpe ja vorme. Kaasa tuleks võtta föön, geel, vaht, lakk, kammid, klambrid.
(Toodete täpse nimekirja ja kirjelduse saadetakse registreerunutele eraldi)
25.novembri päeva esimesel poolel toimub professionaalse meigi koolitus. Seminari käigus demonstreerib Anastassija kahte võistlustantsumeigi erinevat varianti. Tutvustatakse tooteid, mida kasutatakse püsiva ja laitmatu meigi jaoks ja kogu seminari on võimalik filmida ja/või pildistada.

Võistluse ajal 26. ja 27. novembril on võimalik ennast kirja panna Anastasija soengusse ja/või meigile.

Kui on soov ennast kirja panna või küsida midagi võib kirjutada Valeria Semenova meilile info@svimageforyou.com või whatsapp numbrile +79264325270